ASUS TUF B450M Plus NVMe SSD uyumlu mu?

attack1994

Decapat
Daha fazla  
Sistem aşağıdaki gibidir ASUS TUF B450M Plus anakartım var ancak soru şu: Anakartım destekler mi? NVMe tipi 3500 Megabayte/Saniye olan SSD'leri onda takıldım, duruma göre alacağım çünkü, yardımcı olabilir iseniz sevinirim.
Zira James Donkey SSD biraz düşük kaçmaya başladı son zamanlarda 2021 gibi topladım PC'yi.
Sistem bilgileri:

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem aşağıdaki gibidir ASUS TUF B450M Plus anakartım var ancak soru şu: Anakartım destekler mi? NVMe tipi 3500 Megabayte/Saniye olan SSD'leri onda takıldım, duruma göre alacağım çünkü, yardımcı olabilir iseniz sevinirim.
Zira James Donkey SSD biraz düşük kaçmaya başladı son zamanlarda 2021 gibi topladım PC'yi.
Sistem bilgileri:

Evet NVMe M.2 desteği bulunmakta.

Özel bir BIOS sürümüne ihityaç yok değil mi bu durumu kullanmak için işlemcilerdeki olabildiği gibi?

Bir de okuma yazması yüksek uzun ömürlü bir tane önerebilir misiniz link ile 500GB boyutunda mümkünse

Bir yazı buldum bunun hakkında buradaki SATA 5 ve 6 slotları ne oluyor biri açıklayabilir mi 2 SSD 1 hard disk bağlı şu an PC'de onlarda problem mi olacak M.2 SSD taktığım da?

Bu PCI Express slotlarının hemen ortasında bir M.2 SSD yuvası bulunmakta. 22110 boyutuna kadar destek sunan bu M.2 SSD yuvasına PCI Express NVMe SSD takmanız mümkün. Yani 3 GB seviyelerini aşan yüksek performanslı SSD'lerinizi bu anakartta performans kaybı olmadan kullanmanız mümkün. Fakat bu yuvayı kullanırsanız SATA 5 ve 6 yuvalarını kullanamıyorsunuz.

Kaynak: Asus TUF B450M-Plus Gaming Anakart İncelemesi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı