Çözüldü ASUS TUF B450M-PRO GAMING "Selected file is not a proper BIOS" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xmartogo

Hectopat
Selamlar Technopat, küçük bir yardıma ihtiyacım var umarım çözebiliriz. BIOS Update yapmak istiyorum fakat flash belleğimdeki BIOS dosyasına "Selected file is not a proper BIOS" hatası veriyor.
Yanıtlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Selamlar Technopat, küçük bir yardıma ihtiyacım var umarım çözebiliriz. BIOS Update yapmak istiyorum fakat flash belleğimdeki BIOS dosyasına "Selected file is not a proper BIOS" hatası veriyor.
Yanıtlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

İnternet üzerinden kendisinin indirip güncelleme seçeneğini dene, bu şekilde o hatayı almazsın. İnternet üzerinden güncellemede herhangi bir sorunla karşılaşmıyorsun.

Doğru BIOS'u indirip yazdığınızdan emin misiniz?

İnternet üzerinden kendisinin indirip güncelleme seçeneğini dene, bu şekilde o hatayı almazsın. İnternet üzerinden güncellemede herhangi bir sorunla karşılaşmıyorsun.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Sizden yanıt beklerken müşteri temsilcisi ile görüştüm, sağ olsun yardımcı oldular. Flash belleğimi biçimlendirirken fark ettim B450M yerine B450 model BIOS indiriyormuşum. Anakart akıllı olmasa elimizde kalacaktı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı