ASUS TUF B560M Plus 1. M.2 slotu Samsung EVO görmüyor

ritminkolesi

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selamlar, zaten anakartı sevmemiştim, ASUS yine yaptı yapacağını 😄

Bugün Samsung 500GB 970 EVO M.2 satın aldım, 2. M.2 slotumda çalışmakta fakat 1.sinde ise hiç görünmüyor. Kullandığım XPG 240GB M.2 var fakat boyutundan dolayı 1. slotta denemem mümkün değil.
Kısaca slotun çalışıp çalışmadığını bilemiyorum, belki sorunla karşılaşan vardır.

Rica ederim ama bende öğrenmiş oldum sayenizde. Kötü bir tecrübe olmuş. Bu arada her B560 chipsette yok ağırlıklı mini ATX serilerinde var. Şu dakikadan sonra ya 11. nesile geçiş yapabilir, aldığınız SSD internettense (umarım) 14 günlük cayma hakkınızdan faydalanarak iade edebilirsiniz. Umarım en az zararla halledersiniz. İyi akşamlar :)
Ah hocam ah. Bu ay sonu yeni bir işe başlayacağız, o nedenle gidip hemen Vatandan aldım, macOS + Windows kurulu onları ayırmak istedim ama şimdi de 11. nesil işlemci alacağım. Bakalım o macOS' ta çalışacak mı 😄
@rw3tgi İşlemci değişim sonrası SSD göründü. Teşekkürler 🙂

Son düzenleme:
Ah hocam ah. Bu ay sonu yeni bir işe başlayacağız, o nedenle gidip hemen Vatan'dan aldım, macOS + Windows kurulu onları ayırmak istedim ama şimdi de 11. nesil işlemci alacağım. Bakalım o MacOS'ta çalışacak mı 😄
@rw3tgi işlemci değişim sonrası SSD göründü. Teşekkürler 🙂

Hayırlı olsun hocam :) 11. nesil için vesile olmuş deyip devam etmek gerek güzel günlerde kullan :)

Yeni konular

Geri
Yukarı