ASUS TUF B650 Plus Wi-Fi fiyatına daha iyi bir ASUS anakart alınabilir mi?

Bütçe
8000-9000TL
ASUS TUF B650 PLUS WİFİ 9.6K değil.
ASUS ROG var diyorum tuf 9.6k değil diyorsunuz. Hocam düzgün okuyun öyle cevap verin. İlla TUF serisine o kadar saçma para bayılacaksanız bayılın.

ASUS ROG var diyorum tuf 9.6k değil diyorsunuz. Hocam düzgün okuyun öyle cevap verin. İlla TUF serisine o kadar saçma para bayılacaksanız bayılın.
Bence siz düzgün okuyun. Ben ASUS TUF B650 PLUS WİFİ fiyatına daha iyi bir ASUS anakart varmı diyorum siz bana 9.6K lık anakart öneriyorsunuz. Bende size B650 PLUS WİFİ 9.6K değil diyorum. Bence siz düzgün okuyun haksız olduğunuz yerde başkalarına çıkışmaya çalışmayın.

Bence siz düzgün okuyun. Ben ASUS TUF B650 PLUS WİFİ fiyatına daha iyi bir ASUS anakart varmı diyorum siz bana 9.6K lık anakart öneriyorsunuz. Bende size B650 PLUS WİFİ 9.6K değil diyorum. Bence siz düzgün okuyun haksız olduğunuz yerde başkalarına çıkışmaya çalışmayın.
Hala düzgün okumuyor. Kafayı yiyeceğim ASUS ROG var diyorum size ROG. Sizin anakartınızın fiyatı beni ilgilendirmiyor. 8.5k sizin anakartınız.

Hala düzgün okumuyor. Kafayı yiyeceğim ASUS ROG var diyorum size ROG. Sizin anakartınızın fiyatı beni ilgilendirmiyor. 8.5k sizin anakartınız.
Sizin anakartınızın fiyatı beni ilgilendirmiyor diyerek haklı çıkamazsınız. Ben size bir anakart modeli vermişim onun fiyatında birşey önermenizi istiyorum. Bunun nesini anlamıyorsunuz.

Hayır, 8.5K'ye ASUS TUF B650 Plus Wi-Fi'den daha iyi bir B650 ASUS anakart yok.

Ancak Bluetooth ve Wi-Fi olması önemli değilse aynı anakartın Bluetooth ve Wi-Fi olmayan versiyonu 500 TL daha ucuz.
Veya aynı anakartın mATX versiyonu olan ASUS TUF B650M Plus yine Wi-Fi olan ATX versiyonuna göre 1000 TL daha ucuz.
Ve yine Wi-Fi + Bluetooth ihtiyacın yoksa B650M Plus modeli var 1400 TL ucuza.

Hayır, 8.5K'ye ASUS TUF B650 Plus Wi-Fi'den daha iyi bir B650 ASUS anakart yok.

Ancak Bluetooth ve Wi-Fi olması önemli değilse aynı anakartın Bluetooth ve Wi-Fi olmayan versiyonu 500 TL daha ucuz.
Veya aynı anakartın mATX versiyonu olan ASUS TUF B650M Plus yine Wi-Fi olan ATX versiyonuna göre 1000 TL daha ucuz.
Ve yine Wi-Fi + Bluetooth ihtiyacın yoksa B650M Plus modeli var 1400 TL ucuza.
Teşekkür ederim.

B

Ben şeyi soruyorum. ASUS TUF B650 Plus Wi-Fi fiyatına daha iyi bir ASUS anakart var mı?

ASUS TUF B650 Plus Wi-Fi fiyatına daha iyi bir ASUS anakart var mı?

X670P-WI-Fi var

Yeni konular

Geri
Yukarı