ASUS TUF Dash serisi çok mu ısınıyor?

Meraklı1kişi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün kafama takılan bir soruyu sizle paylaşacağım. ASUS TUF dash serisi çok mu ısınıyor? Piyasada bakıldığı zaman bana 15 bin bandında en mantıklı seçenek ASUS TUF dash serisi geldi. Ama bazı yorumlar okudum ve çok ısındıgını soyluyorlardı? Asılsız bilgi mi yoksa farklı bir modele yonelmemi mi önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani hala ısınmıyor değil mi ? Çünkü internetteki yorumlar ürkütüyor ayrıca bu laptop 20 k dan düşmüş ben şuan için değil de 1 2 ay sonrası için araştırıyorum. Bu laptobu almam için fazladan 8gb ram ve 512 gb hafıza almam gerekir. Çünkü adobe programları çalıştıracağım bu yüzden güzel bir biçimde kulanmak istedigim için toplam 16 gb ram ve fazladan bellek istiyorum.

Yani hala ısınmıyor değil mi? Çünkü internetteki yorumlar ürkütüyor ayrıca bu laptop 20 kdan düşmüş ben şu an için değil de 1 2 ay sonrası için araştırıyorum. Bu laptopu almam için fazladan 8 GB RAM ve 512 GB hafıza almam gerekir. Çünkü Adobe programları çalıştıracağım bu yüzden güzel bir biçimde kulanmak istedigim için toplam 16 GB RAM ve fazladan bellek istiyorum.

Isınmıyor hocam ama yukarıda attığım laptop varken önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı