ASUS TUF F15 FX506HC Win 11 güncelleme sonrası klavyede tuşlar çalışmamaya başladı

thegoodmorgan

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, öncelikle. Yaklaşık iki ay önce ASUS TUF Gaming F15 FX506HC serisinden aldım. Gayet güzel kullanıyordum ta ki 18.11.2023 tarihine kadar. Windows 11 güncellemesini söylediğim tarihte aldıktan sonra klavyede bazı tuşlar çalışmamaya başladı. Ben de ASUS ile görüştüm ve göndermemi istediler. İlginç bir şekilde Microsoft hesabımdaki şifre yerine PC'ye parola koyarken klavyenin orada çalıştığını fark ettim. Dün de aynı sorun oldu bu sefer tekrar şifre değiştirdim ve klavye çalıştı. Bugün de çalışmayı durdurdu ancak şu an ne kadar denesem de boş ve Microsoft şifresi girerken NumLock tuşları hiçbir şekilde çalışmıyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Ben Windows kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama yardımcı olabilecek biri var mıdır?

Herkese merhaba, öncelikle. Yaklaşık iki ay önce ASUS TUF Gaming F15 FX506hc serisinden aldım. Gayet güzel kullanıyordum ta ki 18.11.2023 tarihine kadar. Windows 11 güncellemesini söylediğim tarihte aldıktan sonra klavyede bazı tuşlar çalışmamaya başladı. Ben de ASUS ile görüştüm ve göndermemi istediler. İlginç bir şekilde Microsoft hesabımdaki şifre yerine PC'ye parola koyarken klavyenin orada çalıştığını fark ettim. Dün de aynı sorun oldu bu sefer tekrar şifre değiştirdim ve klavye çalıştı. Bugün de çalışmayı durdurdu ancak şu an ne kadar denesem de boş ve Microsoft şifresi girerken NumLock tuşları hiçbir şekilde çalışmıyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Ben Windows kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama yardımcı olabilecek biri var mıdır?

Daha 1 saaat önce Windows 10 Home yaşadım cıldırdım resmen ya sorunu nasıl cözdüm dersen şifre giriyorum ama girmedi diye gösteriyor harfleri göstermedi neyse yazdıktan sonra direk girdi acıldıgı zaman tuşlar calışıyor ama şifre değiştir geldiğim zaman yine calışmadı oradan şifre sıfırladım şu an bir sorun karşılaşmadım şükür daha.

Daha 1 saaat önce Windows 10 Home yaşadım cıldırdım resmen ya sorunu nasıl cözdüm dersen şifre giriyorum ama girmedi diye gösteriyor harfleri göstermedi neyse yazdıktan sonra direk girdi acıldıgı zaman tuşlar calışıyor ama şifre değiştir geldiğim zaman yine calışmadı oradan şifre sıfırladım şu an bir sorun karşılaşmadım şükür daha.
Bendeki sorun şifre ekranı dışında da bazı tuşlar basmıyor sadece Microsoft ekranında algılıyor bir süre sonra

Yeni konular

Geri
Yukarı