ASUS TUF FX505DT BQ190T FPS değeri normal mi?

Tyrant

Decipat
1597177612129.png

Cihaz ASUS TUF FX505DT BQ190T. Bu sistem ile sabit 60 FPS alamamam normal mi?

Son düzenleme:
RAM’den dolayı olabilir. 9300H 1650 ile şehir içinde araba sürerken 48lere kadar düştüğü oluyordu ama onun dışında çoğunlukla sabit 60 alıyordum. Ama bende 7.5 GB kadar RAM kullanımı vardı. Dual yaparsan belki çözülebilir.

RAM eklemesi bu bilgisayara baya etki yapıyor öneririm Dual Channel yapmanızı. Ama teknik servise yollamanız gerekiyor kasa içine müdahaleyi garanti dışı sayıyorlar. Bir de MSAA ve FXAA yı kapatmanızı öneririm eğer açıksa. Onlar kapalı diğer ayarları en yüksek ayarda oynuyorum ve sadece yeşilliğin fazla olduğu yerlerde FPS dropu yaşıyorum.

RAM eklemesi bu bilgisayara baya etki yapıyor öneririm Dual Channel yapmanızı. Ama teknik servise yollamanız gerekiyor kasa içine müdahaleyi garanti dışı sayıyorlar. Bir de MSAA ve FXAA yı kapatmanızı öneririm eğer açıksa. Onlar kapalı diğer ayarları en yüksek ayarda oynuyorum ve sadece yeşilliğin fazla olduğu yerlerde FPS dropu yaşıyorum.
Konunun bana ait olduğunu yeni fark ettim. Ben bunu 2x msaa açarak çözdüm şimdi 50-60 arası almaktayım. Ram için servisle görüşmüştüm ancak şu sıralar hiç Ankara'ya kadar yollayasım yok.

Geri
Yukarı