ASUS TUF FX506LHB BIOS'ta legacy ayarı yok

darlingcode1453

Decapat
Daha fazla  
RAM
12
İşlemci
i5 10300h
ASUS TUF FX506LHB kullanıyorum. Windows 10 Pro kullanmaktayım ama benim şu an diski ikiye bölüp Windows 7 kurmam lazım. Çünkü VMware ile Windows 7'de istediğim sitede istediğim kadar hesap açabiliyorum Windows 10'ya da 8'de olmuyor. BIOS'ta legacy ya da CSM yok ama modlanmış BIOS buldum FX506IV için orada CSM ayarı vardı. Ne yapabilirim şimdi. Sizce başka bir modelin modlanmış BIOS'unu kursam sorun olur mu ya da ne yapabilirim? Teşekkür ederim.

ASUS TUF FX506LHB kullanıyorum. Windows 10 Pro kullanmaktayım ama benim şu an diski ikiye bölüp Windows 7 kurmam lazım. Çünkü VMware ile Windows 7'de istediğim sitede istediğim kadar hesap açabiliyorum Windows 10'ya da 8'de olmuyor. BIOS'ta legacy ya da CSM yok ama modlanmış BIOS buldum FX506IV için orada CSM ayarı vardı. Ne yapabilirim şimdi. Sizce başka bir modelin modlanmış BIOS'unu kursam sorun olur mu ya da ne yapabilirim? Teşekkür ederim.
Başka modelin BIOS'unu yüklersen arkasından soğuk su iç :) mutlaka olması gerekiyor belki de secure boot'u kapattıktan sonra bir yerde aktif olacaktır.

Başka modelin BIOS'unu yüklersen arkasından soğuk su iç :) mutlaka olması gerekiyor belki de Secure Boot'u kapattıktan sonra bir yerde aktif olacaktır.

Bana modlu BIOS lazım FX506LHB var bende ama modlu BIOS olarak internette FX506LH var. Çok arada kaldım. BIOS iğrenç çünkü sadece Secure Boot ve AHCI RAID ayarı var ne CSM açılıyor ne RAM ayarı ne overclock hiçbir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı