ASUS TUF Gaming 27 VG27VQ değiştirilmeli mi?

Shwtds

Centipat
Daha fazla  
Monitör
VG27vq
Merhaba, şu an kullandığım monitör ASUS TUF VG27vq modeli:
ASUS TUF GAMING 27 VG27VQ 165Hz 1ms DVI-D HDMI DP VA FHD FreeSync Gaming Monitör| ITOPYA.COM
Genel olarak Valorant ve LoL oynuyorum ama bu ara hikayeli oyunlara sardım biraz daha sizce bunu satıp üstüne biraz ekleyip(1500 civarı) daha mantıklı bir şey bulabilir miyim? Ayrıca ekran kartım 6600XT sizce 2K bir monitör tercih edersem ekran kartım kaldırabilir mi?
(Ürünü 2022 Haziran ayında Trendyol'dan almıştım fatura vb. duruyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, şu an kullandığım monitör ASUS TUF VG27vq modeli:
ASUS TUF GAMING 27 VG27VQ 165Hz 1ms DVI-D HDMI DP VA FHD FreeSync Gaming Monitör| ITOPYA.COM
Genel olarak Valorant ve LoL oynuyorum ama bu ara hikayeli oyunlara sardım biraz daha sizce bunu satıp üstüne biraz ekleyip(1500 civarı) daha mantıklı bir şey bulabilir miyim? Ayrıca ekran kartım 6600XT sizce 2K bir monitör tercih edersem ekran kartım kaldırabilir mi?
(Ürünü 2022 Haziran ayında Trendyol'dan almıştım fatura vb. duruyor)

İkinci elden sattığın paranın üzerine 1500 koyarak bu monitörün 1 tık altı olan monitör alabilirsin bu monitörü satana kadar kur artar tekrar elinizde güzel ortalama bir monitör varken boşu boşuna fanteziye gerek yok ayrıca elinizdekinin üzerine en az 5000 koymadan gözle görülebilecek bir fark göremezsiniz.

Bu monitörü satıp, başka markanın 27 inç fhd, 165 hz, daha yüksek parlaklık ve renk oranına sahip bir IPS monitörünü alabilirsiniz.

Bu monitör VA olmasına rağmen bence gereksiz pahalı, sırf HDR var diye ama o ekran kartı ile hdr zaten olmaz.
Ayrıca cidden sağlam monitör/tvler hariç tuzak bir teknoloji.

Şu monitör, görüntü olarak daha iyi görüntü verir hikayeli oyunlarda.

Geri
Yukarı