ASUS TUF Gaming A15 FA507NV-LP037 temiz kurulum

Cihaz boştayken Armory Crate programında kaç derecek gözüküyor hocam acaba sizde?

Cihaz boştayken Armoury Crate programında kaç derecek gözüküyor hocam acaba sizde?

Performans sekmesinde pil ayarlarından Turbo modu kapattım hocam o yüzden ortalama 45 derecelerde geziyor. İşlemci gücü lazım olursa Turbo moda çekiyorum kafam rahat oluyor.

Performans sekmesinde pil ayarlarından Turbo modu kapattım hocam o yüzden ortalama 45 derecelerde geziyor. İşlemci gücü lazım olursa Turbo moda çekiyorum kafam rahat oluyor.
Bende böyle gözüküyor anlık normal midir acaba?

Sıcaklıklar normal hocam 50/60 civarlarından zarar gelmez

Çok değişiyor açıkçası boştayken de bu derecelerde olmasına şaşırdım. Acaba yüklemem gereken driverlar mı var bilemedim cihazı yeni kurdum. Bundan önce 4050'li model vardı bu kadar ısınmıyordu diye hatırlıyorum ve fanlar sürekli çalışmıyordu kendi kendine boştayken.

İşlemcinin turbobostunu kapat hocam. Oyunlarda Turbo'ya çekersin sıkıntı olmaz. Ben turbobostu kapatınca ısınma sorunu kalmadı laptopta hem de dengesiz fanlar hızlanmıyor.

İşlemcinin turbobostunu kapat hocam. Oyunlarda Turbo'ya çekersin sıkıntı olmaz. Ben turbobostu kapatınca ısınma sorunu kalmadı laptopta hem de dengesiz fanlar hızlanmıyor.

Onu nasıl yapabilirim hocam anlatımı mevcut mu acaba?

Onu nasıl yapabilirim hocam anlatımı mevcut mu acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İkinci yöntemi izle hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…