ASUS TUF Gaming A15 FA507RE-HN049 laptop nasıldır?

ASUS TUF Gaming A15 FA507RE-HN049 modelinin ASUS TUF Gaming A15 FA507RE-HN034 modeli ile farkı nedir acaba ben baktığımda 1×16 RAM olduğunu gördüm bir de kasası eski kasa denildi doğru mudur?

Öyleymiş, 049 olan sanırım 2X 8 olarak Dual Channel şeklinde geliyor, diğeri tek 1x16 GB. 049 serisinin daha iyi olduğu söyleniyor yani.

Bende ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN058 modeli var gayet memnunum tek sorunum USB portu az :D 2 adet sadece bunun dışında eğer yoğun grafikli oyun falanda oynayacaksa soğutucu kullanmasını öneririm bendeki model oyun esnasında 85-90 derecelerde çalışıyor ortalama hem CPU hem GPU tabii bu dereceler soğutucu vs kullanmadan klimalı oda da alınmış değerler Adana'da yaşadığım için klimasız insan bile eriyor. Eğer yoğun düzeyde bir oyuncu değilse ve ben her şeyi Full+Full 300FPS oynamak istiyorum demiyorsa onu uzun yıllar götürecek bir bilgisayar olduğunu söyleyebilirim tabii bendeki model farklı ama yakın modeller olduğu için fazla bir şey değişeceğini sanmam.

Bende ping sorunu yaşıyorum ara ara fakat Ethernet kablosu ile bile denedim fakat değişen olmadı bence laptop ile alakalı bir durum değil daha çok Türkiye'deki internet hizmetinin berbat olması ile alakalı çünkü pingleri daha çok hafta sonu daha doğrusu tatil günleri yaşıyorum.
Sizdekinde hava çıkışı 3 tane mi 4 tane mi?

Hocam bilemiyorum, laptop henüz gelmedi ki ben almadım zaten. Gelse de göremeyeceğim aynı ilde yaşamıyoruz. Sorarım isterseniz. Anladığım kadarıyla ön panel sağ alt köşede hava çıkışı yokmuş ondan şikayetçi yorumlar görmüştüm.

Geri
Yukarı