ASUS TUF Gaming A15 vs HP Victus 16

Hp victus 16 s0035nt modelini alıp iade ettim. Senin attığın s0023nt modeli ile sadece wifi kartı farklı bildiğim. Fiyat olarak çok iyi dursada victus paneli çok kötü benim deneyimim. Kırmızılar turuncu gibi yanına abra a5 v16.7 koyduk monsterda bile renkler daha canlı. Ve ayrıca depolama bence yetersiz victus 16 s serilerinde tek ssd slotu var. ben sordum garanti bozulmaz dedi hp o yüzden açıp baktım tek ssd takılıyor. Attığn Asus paneline de mağaza da baktım çok çok iyi değil ama victusdan 2 gömlek daha üstün. Bütçen yeterse acer nitro 16 an16-41 bakabilirsin ben victusu iade ettim ona bakıyorum şimdi. Asusla da arasında kalmıştım. fiyat farkı az

Panel ve daha büyük batarya artısı var. Kasa kalitesi olarak da TUF daha iyi bana göre. Bu farklar 4K'ya değer mi sana kalmış, bunun yanında biraz daha zayıf işlemci ve RAM almış oluyorsun daha fazla vererek.

Anladım hocam. Almışken 4K verip iyisini almak lazım o zaman. Uzun yıllar götürsün istiyorum.

HP Victus 16 S0035NT modelini alıp iade ettim. Senin attığın S0023NT modeli ile sadece Wi-Fi kartı farklı bildiğim. Fiyat olarak çok iyi dursada Victus paneli çok kötü benim deneyimim. Kırmızılar turuncu gibi yanına Abra A5 v16.7 koyduk Monster'da bile renkler daha canlı. Ve ayrıca depolama bence yetersiz Victus 16 s serilerinde tek SSD slotu var. Ben sordum garanti bozulmaz dedi HP o yüzden açıp baktım tek SSD takılıyor. Attığn ASUS paneline de mağaza da baktım çok çok iyi değil ama Victus'dan 2 gömlek daha üstün. Bütçen yeterse Acer Nitro 16 AN16-41 bakabilirsin ben Victus'u iade ettim ona bakıyorum şimdi. ASUS'la da arasında kalmıştım. Fiyat farkı az

Deneyimlerini paylaştığın sağ ol dostum için teşekkürler. Attığın laptopa baktım ama bütçemi aşıyor.

Geri
Yukarı