Asus Tuf Gaming AS FX504GD Alınır mı?

Furkankuslu

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (makine mühendisliği)
Arkadaşlar makine mühendisliği öğrencisiyim, ikinci dönem mühendislik programları ve ara sıra oyun amaçlı alınacaktır. Bu fiyat bandında önerilerinizi bekliyorum.

Screenshot_20180928-000139_Chrome.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
O serinin cok ariza konularini gormustum. Bence teknik destek acisindan ve muhendislik okuyorsun PC bozulursa projelerin falan cop olabilir veya calisamazsin. Bundan dolayi Monster i5 8300 serisi laptoplara bakabilirsin. Yani bir ariza ciktigi zaman isin daha hizli cozulebilir.

Ancak Technopatın bu modelin i7 versiyonu hakkında incelemesi mevcut ve gayet olumlu yorumlarda bulundular. Monster hakkında malzeme kalitesi olarak iyi yorumlar duymadım. Arkadaşlar önümüzdeki iki ay içerisinde almak zorundayım lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.

Ancak Technopatın bu modelin i7 versiyonu hakkında incelemesi mevcut ve gayet olumlu yorumlarda bulundular. Monster hakkında malzeme kalitesi olarak iyi yorumlar duymadım. Arkadaşlar önümüzdeki iki ay içerisinde almak zorundayım lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.
Alabilirsin yine de garantisi var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı