ASUS TUF Gaming B550-Plus vs ASUS TUF Gaming B550M-Plus

xBruno

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Asus TUF Gaming B550-PLUS AMD AM4 DDR4 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Asus TUF Gaming B550-Plus almayı planlıyordum. 1281 TL buldum ama bu farklı bir site güvenemedim. Güvenilir yerlerden alacak olursam 1500 TL ediyor ama bunun bir de M serisi var. Asus TUF Gaming B550M-PLUS AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Asus TUF Gaming B550M-Plus

Sizce düz B550 mi almalıyım yoksa B550M mi almalıyım? B550M 1200 TL civarlarında bulabiliyorum ama dediğim gibi B550-Plus benim gözümde daha iyi. PCI-e X1 sayısı falan fazla. Her neyse, önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam bunu alırdım. İkisinden de daha iyi ve aynı para.

Görünüşe bakarak cevap verme lütfen bununla ilgili bir ton karşılaştırma var ASUS TUF daha iyi epey versus YouTube gibi yerlerden bakabilirsin

Görünüşe bakarak cevap verme lütfen bununla ilgili bir ton karşılaştırma var ASUS TUF daha iyi epey versus YouTube gibi yerlerden bakabilirsin.
Epey ve Versus gibi sitelerden anakart karşılaştırması yaparsan sen kaybedersin. Sana seçiminde bol şans. TUF B550 Plus'ı B550 Tomahawk'tan üstün sanıyorsan yanılıyorsun. Normal bir üslupta söyleseydin sana bunun açıklamasını yapardım ama normal bir cevabı hak etmiyorsun. Git kendin araştır kararını sen ver. Öyle abidik gubidik fiyat derleme sitelerinden anakart karşılaştırması yapmaktan da vazgeç.

Bu ürünü almalısın:

Epey veya Versus gibi sitelerden karar vermeyin. Üründeki güç beslemeleri ve soğutması ASUS ROG STRIX B550-F anakartına denk. İki anakartı da kullandım ROG STRIX B550-F yerine bile alınabilecek bir anakart çünkü fan girişi gibi pek dikkat edilmeyen özelliklerde dahi avantajlı. TUF serisi B550 anakartlar rakibi olamaz. TUF serisinden tek rakibi TUF X570-Plus olabilir. Ayrıca düşünce şeklinizden hoşlanmadım.
Görünüşe bakarak cevap verme lütfen bununla ilgili bir ton karşılaştırma var ASUS TUF daha iyi epey versus YouTube gibi yerlerden bakabilirsin

Epey ve Versus gibi sitelerden anakart karşılaştırması yaparsan sen kaybedersin. Sana seçiminde bol şans. TUF B550 Plus'ı B550 Tomahawk'tan üstün sanıyorsan yanılıyorsun. Normal bir üslupta söyleseydin sana bunun açıklamasını yapardım ama normal bir cevabı hak etmiyorsun. Git kendin araştır kararını sen ver. Öyle abidik gubidik fiyat derleme sitelerinden anakart karşılaştırması yapmaktan da vazgeç.
görüşün için teşekkürler kusura bakma kafam çok dolu ve artık karar veremediğim için sinirliyim sana özel bir sinirim yok yanlış anlama üzgünüm.
Bu ürünü almalısın:

Epey veya Versus gibi sitelerden karar vermeyin. Üründeki güç beslemeleri ve soğutması ASUS ROG STRIX B550-F anakartına denk. İki anakartı da kullandım ROG STRIX B550-F yerine bile alınabilecek bir anakart çünkü fan girişi gibi pek dikkat edilmeyen özelliklerde dahi avantajlı. TUF serisi B550 anakartlar rakibi olamaz. TUF serisinden tek rakibi TUF X570-Plus olabilir. Ayrıca düşünce şeklinizden hoşlanmadım.

Cevap için teşekkürler biraz sinirliydim aile meseleri o yüzden ama özrümü diledim umarım aff eder yardımın için sağ ol

asus b550-plus anakartım var. bilgisayar açıldığında uyarı çıkıyor ve biosa yönlendiriyor. yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-06-11 at 13.48.48.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-11 at 13.48.48.jpeg
    84,7 KB · Görüntüleme: 17
  • WhatsApp Image 2023-06-11 at 13.48.49 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-11 at 13.48.49 (1).jpeg
    153 KB · Görüntüleme: 20
  • WhatsApp Image 2023-06-11 at 13.48.49.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-11 at 13.48.49.jpeg
    207,4 KB · Görüntüleme: 18
CPU fan error diyor bir kontrol et ve SSD veya HDD'yi bootdan 1. sıraya getir bunları deneyebilirsin ve System fanlarını oynadıysanda varsayılana getir

Yeni konular

Geri
Yukarı