ASUS TUF Gaming dash F15 laptop çok ısınıyor

Hilmi_Kadir

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ASUS TUF Gaming dash F15 RTX3050-i5 11300H laptopum oyunlarda ısınıyor Bannerlord Ultra ayarlarda 40FPS altı düşüyor kullanamıyorum. Orta ayarlarda sabit ekran kartı 86 işlemci 89 dereceyi görüyor. Blazing Sails bile aynı derecelerde işlemcinin anlık olarak 96 olduğunu gördüm gerçekten şaşırdım. Sorunlu bir model olduğunu da düşünmüyorum alalı 1 yılı geçiyor 3 ay kadar önce termal macun değişimini yaptım. Garanti önceden bozulmuştu. Bu sıkıntıyı yazın sıcak zamanında değil de bu ara yaşamaya başladım.

Merhaba ASUS TUF Gaming dash F15 RTX3050-i5 11300H laptopum oyunlarda ısınıyor Bannerlord Ultra ayarlarda 40FPS altı düşüyor kullanamıyorum. Orta ayarlarda sabit ekran kartı 86 işlemci 89 dereceyi görüyor. Blazing Sails bile aynı derecelerde işlemcinin anlık olarak 96 olduğunu gördüm gerçekten şaşırdım. Sorunlu bir model olduğunu da düşünmüyorum alalı 1 yılı geçiyor 3 ay kadar önce termal macun değişimini yaptım. Garanti önceden bozulmuştu. Bu sıkıntıyı yazın sıcak zamanında değil de bu ara yaşamaya başladım. Bunu kaç paraya satabilirim? Satsam 8000TL ekleyip ne alabilirim yerine? Bütçem maalesef bu kadar.

Hocam başlığa bakıp konuşuyorum F15 serisinde zaten kronik bir şey bu.

Geri
Yukarı