ASUS TUF Gaming F15 CS2'de FPS düşüşü

emirbb

Femtopat
Arkadaşlar selam.
ASUS TUF Gaming F15 11th gen Intel(R) Core(tm) i5-11400H @ 2.70GHz 8 GB RAM RTX 3050.
Sistemde oyuncu bilgisayarım var alalı tam olarak 2 sene oldu. CS:GO'da 150 200 FPS arası alıyordum dalgalanmalar da oluyordu. CS2 de 70 100 arası FPS alıyorum. Bu FPS değerlerinin hepsi sistem ve oyun içi ayarların hepsi performansa yönelik olacak şekilde ayarladıktan sonraki değerler. Neden bu kadar düşük FPS alıyorum bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.

CS:GO daha çok tek çekirdek performansını kullanıyordu CS 2 ise artık daha çok çok çekirdek istiyor buda çok çekirdek performansı düşük olan işlemcilerde FPS düşüşüne sebep oluyor yanlışım varsa aydınlatın.

CS:GO daha çok tek çekirdek performansını kullanıyordu CS 2 ise artık daha çok çok çekirdek istiyor buda çok çekirdek performansı düşük olan işlemcilerde FPS düşüşüne sebep oluyor yanlışım varsa aydınlatın.
Hocam peki CS:GO daki fps de düşük değil mi bu benzeri sistemleri olanların fpsleri daha yüksek oluyor genelde en azından bu ekran kartı için söylüyorum.Ayrıca Fifa 22 ve 23te de aynı problemleri yaşamıştım Fifa 23te çok bariz bi fps düşüklüğü var.Acaba diyorum sistemsel bir problem mi var.

Hocam peki CS:GO daki fps de düşük değil mi bu benzeri sistemleri olanların fpsleri daha yüksek oluyor genelde en azından bu ekran kartı için söylüyorum.Ayrıca Fifa 22 ve 23te de aynı problemleri yaşamıştım Fifa 23te çok bariz bi fps düşüklüğü var.Acaba diyorum sistemsel bir problem mi var.
Hocam termal macun değişikliği yapmışmıydınız hiç?

Yapmadıysanız bakım zamanı gelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı