ASUS TUF GAMING F15 nasıldır?

Ben daha önce bir tane aldım arızalı çıktı. İade vermediler, değişim yapabileceklerini söylediler. Bende üstüne biraz daha koyup oyun oynamak için alacaktım mecburen Vatan'dan almak zorundayım. Öneriniz var mı?
Ne demek iade vermediler? THH'den hakkınızı aradınız mı?

Daha başvurmadım hocam çünkü bana 2000-3000 TL arası indirimli olacağı için cazip geldi fakat düzgün bir öneri çıkmadığı için başvuracağım.

Daha başvurmadım hocam çünkü bana 2000-3000 TL arası indirimli olacağı için cazip geldi fakat düzgün bir öneri çıkmadığı için başvuracağım.
Hocam 2-3K indirim olsa ne olacak? Vatan bu. Hem çeşitliliği yok hem de fiyatlar piyasaya göre pahalı. Bir an önce hakkınızı arayıp paranızı alın. 12K gibi bir bütçeye çok daha güçlü laptoplar var.

U.V. ile kullanılabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kanal incelemesini yapmış ve oyunlarda işlemci sıcaklığını ortalama 86 derece olarak kaydetmiş. Bir laptop için gayet iyi bir değer.
Hocam undervolt kilidi var, açılabiliyor mu? Bende ASUS TUF Gaming F15 FX506LH var, performans modunda 90'ı görmüyor. Sizce UV için uğraşayım mı yoksa "üzümü ye bağını sorma" politikası mı yapayım?

Hocam undervolt kilidi var, açılabiliyor mu? Bende ASUS TUF Gaming F15 FX506LH var, performans modunda 90'ı görmüyor. Sizce UV için uğraşayım mı yoksa "üzümü ye bağını sorma" politikası mı yapayım?
Isınma sorunu yaşıyor musunuz ve fan sesleri rahatsız ediyor mu ?

Isınma sorunu yaşıyor musunuz ve fan sesleri rahatsız ediyor mu?
Turbo moda almadığım sürece pek rahatsız olmadım. ASUS Armoury Create üzerinden Performans modu biraz ses çıkardı ama abartılacak değil. Sessiz modda da performansı frenliyor biraz. Isınma sorunu Windows 11'e geçtiğimden beri yok. Performans modunda 90 dereceyi gördü en fazla. Ben yakında termal macun sürdüreceğim.

Geri
Yukarı