ASUS TUF Gaming FX506LHB-HN323 alınır mı?

Harbi

Hectopat
Yer
Kastamonu
Daha fazla  
Meslek
Makine,Cnc🤖
Sizce alınır mı, alınmaz mı? Alınmazsa Hepsiburada'dan Trendyol'dan varsa link atar mısınız? Masaüstü önermeyin laptop lazım.

TUF laptoplarda ısınma sorunu vardı diye hatırlıyorum.

Tuf serisinin özellikle birkaç modelinin çok başarılı olduğunu senelerdir laptop tamir eden bir abiden dinlemiştim. Ancak ilgilendiğiniz tuf serisi model her ne kadar kaliteli de olsa gtx1650 gibi bir eski bir ekran kartına sahip.

Oyun odaklı kullanacaksınızdır büyük ihtimalle ki bu sizi performans konusunda yeterli tatmini sağlamayacaktır, belki bugün günü kurtarsa bile birkaç sene sonra değiştirmek zorunda kalacaksınız.

Maksimum 15k önerirseniz lütfen 15k altı önerin.

TUF serisinin özellikle birkaç modelinin çok başarılı olduğunu senelerdir laptop tamir eden bir abiden dinlemiştim. Ancak ilgilendiğiniz TUF serisi model her ne kadar kaliteli de olsa GTX1650 gibi bir eski bir ekran kartına sahip.

Oyun odaklı kullanacaksınızdır büyük ihtimalle ki bu sizi performans konusunda yeterli tatmini sağlamayacaktır, belki bugün günü kurtarsa bile birkaç sene sonra değiştirmek zorunda kalacaksınız.

Çok oyun oynamam Forza Horizon 4 GTA 5 olsun yeter fushion 360 gibi programları kullanacağım.

Aga onu bende çok istiyordumda ailem yurt dışından gelen şeyleri istemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı