ASUS TUF Gaming laptopta MUX var mı?

Neden?
Peki laptopta MUX var mı yok mu?

MUX var mı yok mu bilmiyorum ama MUX'un çalışma mantığı zaten görüntüyü direkt ekrana vermek. Siz monitör takarak görüntüyü direkt monitör ekranına veriyorsunuz. Laptop ekranını kullanırsanız grafik kartı dahili kart üzerinden size görüntü veriyor bu yüzden tam verim alamıyorsunuz. detaylı bilgi için: Rehber: MUX Nedir? Ne işe yarar? @Radeon RX 5500M hocam bu modelde MUX bulunuyor mu?

MUX var mı yok mu bilmiyorum ama MUX'un çalışma mantığı zaten görüntüyü direkt ekrana vermek. Siz monitör takarak görüntüyü direkt monitör ekranına veriyorsunuz. Laptop ekranını kullanırsanız grafik kartı dahili kart üzerinden size görüntü veriyor bu yüzden tam verim alamıyorsunuz. detaylı bilgi için: Rehber: MUX Nedir? Ne işe yarar? @Radeon RX 5500M hocam bu modelde MUX bulunuyor mu?
Hayır hocam.

Hocam peki MUX olsa bir bilsayarda onu aktif etmem gerekiyor mu yoksa direk aktif mi oluyor.
O zaman mux olmayan bir laptopa monitör takarsam muxun sağladığı fps artışı kadar monitörde fps artışı yaşayacağım değil mi?

Hocam bu MUX aşırı önemli bir şey mi baktığım çoğu laptopta yok da ondan soruyorum.

@Thrian eğer monitör kullanacak iseniz çok önemli değil ama kullanmayacak iseniz çok önemli. Evet MUX takılmış kadar FPS artışı olur.

Peki o FPS artışı oyun panelinden açtığım FPS göstergesinde görünür mü yoksa FPS artar ama FPS göstergesinde görünmez mi?

@Thrian eğer monitör kullanacak iseniz çok önemli değil ama kullanmayacak iseniz çok önemli. Evet MUX takılmış kadar FPS artışı olur.

Bir de MUX olan laptop önerebilir misin?
Bir de MUX özelliği olmayan cihaz alınmaz mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı