ASUS TUF Gaming RTX 3060 Ti OC nasıldır?

Makaleler
20
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda masaüstü sistem toplamayı düşünüyorum. Sistemde ASUS TUF Gaming RTX 3060 Ti OC Edition olacak. RTX 3000 TUF serisi kartları beğeniyorum, soğutması vs. çok iyi ancak uzun vadede bir kronik sorunu var mıdır? Pek araştırma fırsatım olmadı, TUF'ın 2000 serisi bir hayli eleştirilmişti çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
asus ekran kartı kullanmadım ama tavsiye olarak msi gaming x trio modelini önerebilirim bende 2070 super serisinin var soğutması gayet güzel 3 fanlı, estetik olarak da tuf serisine göre biraz daha iyi bence.

asus ekran kartı kullanmadım ama tavsiye olarak msi gaming x trio modelini önerebilirim bende 2070 super serisinin var soğutması gayet güzel 3 fanlı, estetik olarak da tuf serisine göre biraz daha iyi bence.
MSI'ı seçenekler arasında yok. Hem MSI'ın 3000 seri Gaming X Trio modeli biraz fazla ısınıyor fanların düşük devirde çalışması sebebiyle. 2000 serili kartlarının gerek soğutması, gerek tasarımı çok iyiydi.

sanırım 60 derece muhabbetinden dolayı fanlar o sıcaklıklarda min. devirde çalışıyor ve sabitliyor kartın ömrü açısından diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı