ASUS TUF Gaming VG247Q1A vs ASUS TUF Gaming VG249Q1A hangisi alınır?

Bütçe
3500

Erenc06

Decapat
Daha fazla  
Monitör
ASUS TUF Gaming VG247Q1A vs ASUS TUF Gaming VG249Q1A
Arkadaşlar selam yukarıdaki iki monitör arasında kaldım. Genellikle FPS oyunları oynuyorum ( CS:GO, Valorant, Assetto Corsa, ETS 2) VB. oyunlar oynuyorum almışken hangisi almalıyım kimisi VA panel al diyor FPS için ghosting az kimiside IPS al diyor hikayeli yüksek grafikli oyunlar için ikisinin arasında kaldım. Almışken iyisi olsun oynadığım sistemdeki monitör 5ms 60Hz hani bana hangisi daha yararlı olur yardımcı olursanız sevinirim.(aralarında 400TL fark var.) Bu arada 3500TL'ye kadar bütçem var farklı monitör önerebilirsiniz?

IPS al. VG249Q da güzel bir seçim olur o bütçe için. Bütçe artarsa beni bul daha iyi monitörler var piyasada.

İkisini de tercih etmeyin. Lenovo G24-20 her ikisinden de daha iyi.

VG247Q1A G-Sync desteği olmasına rağmen G-Sync açamıyor bile daha. Çok kötü bir monitör.

@SHYAH, VG249Q1A modeli IPS panel zaten.

VG247Q1A G-Sync desteği olmasına rağmen G-Sync açamıyor bile daha. Çok kötü bir monitör.

Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim ama Lenovo'ya güvenmiyorum ve ürünlerine ısınamadım yoksa 3-4 kişi daha aynı monitörü önerdi.

G-Sync ile alakalı bir sorun okumadım ama genelde destekleme açısından bir sorun teşkil etmiyor gibi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı