Elektronik ASUS TUF Gaming VG249Q1A 23.8" 3399TL

Laptopa bağlı bir şekilde kullanacağım. IPS 144Hz bir ekran kullanıyorum laptopta şu an ve laptopta Thunderbolt çıkışı yok onun yerine 165Hz görüntü alabileceğim bir Type-C çıkışı var. DisplayPort'tan Type-C'ye aldığım bir dönüştürücü işimi görür mü?

Evet işinizi görecektir.

Kendim kullanmaktayım. Panel gerçekten özellikle fiyatına göre mükemmel. Ghosting yok bende. Ölü piksel var ama onu da değişim yaptılar yenisi pazartesi gelecek.
Ben bunun 240 hz olanını çok düşündüm sonra bu sorunlardan dolayı vazgeçtim. 240hz olanı daha kötüymüş sanırım. 5 tane AOC monitör aldım sıfır sıkıntı kullanıyorum 3 tanesi hala duruyor. 240 hz alırsam yine AOC alıcam sanırım.

Şoka gittim demin. Uzaktan satış olduğunu söylüyorlar markete gidip ürünü alıyorsun 10 iş günü içinde adrese kargoluyorlar bilginize...

Hocam 1 kişi de var diye herkes de olmuyor. Dell'in bu modelleri gerçekten çok kaliteli ve sorunsuz. Benim rehberim de birisinin monitöründe ghosting vardı. Dell'i aradı ve yeni monitör gönderdiler. Kendisinin ki düz Dell marka 165hz 2k modeliydi. Gelen model 280hz 2k ve en üst modeldi. Alianware'di. Yani ürünün arkasında duruyorlar.

Konu

Hocam 1 kişi de var diye herkes de olmuyor. Dell'in bu modelleri gerçekten çok kaliteli ve sorunsuz. Benim rehberim de birisinin monitöründe ghosting vardı. Dell'i aradı ve yeni monitör gönderdiler. Kendisinin ki düz Dell marka 165hz 2k modeliydi. Gelen model 280hz 2k ve en üst modeldi. Alianware'di. Yani ürünün arkasında duruyorlar.

Konu
1 kişi değil dostum. Reddit üzerinde de var bu konular. Bak senin konuna bile yazılmış ghosting sorunu mesela. Örnek çok ama geri dönüş güzel oluyor işte oda önemli tabi. İlgili olmaları güzel her anlamda.

1 kişi değil dostum. Reddit üzerinde de var bu konular. Bak senin konuna bile yazılmış ghosting sorunu mesela. Örnek çok ama geri dönüş güzel oluyor işte oda önemli tabi. İlgili olmaları güzel her anlamda.
Bilmiyorum dostum ben alirken bayağı araştırdım hiç görmedim desem yeridir. Fiyatı da uygundu alırken diğer modellere göre. Ghosting problemi her IPS monitör de olabilir normal bir şey önemli olan ghostingin az olması. MSI, Asus gibi modellere baktığımız da Dell'in bu modellerinde yok gibi bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı