ASUS TUF Gaming VG249Q1A 23.8” alınır mı?

Diow

Centipat
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming VG249Q1A 23.8” alınır mı? Sorunları var mıdır ghosting, ölü piksel vb. sorunlar?

TUF serisinin sorunları var. Pikselleşme, titreme, kararma, soluk renkler. Türlü türlü huylar.
Pro bir kullanıcı değilsen alabilirsin. Artık ucuza IPS monitör kalmadı çünkü.

FPS oyunları için kullanacagım.

Bugün Donanım Arşivi bir indirim yapacak İtopya işbirliğinde 27 inç bir AOC ve 24inç bir ViewSonic monitör gördüm büyük ihtimal o fiyatlarda olur onlar bir bakın derim TUF da çok sorun var.

Evet bende daha önce 2 tane TUF monitör aldım 2 1'i VA paneldi onu ghostingden diğerini ölü pikselden ve soluk renkden iade ettim.

Evet bende daha önce 2 tane TUF monitör aldım 2 1'i VA paneldi onu ghostingden diğerini ölü pikselden ve soluk renkden iade ettim.

Evet TUF serisinde bazı sorunlar mevcut. VA panel zaten hiç bulaşılmaz. Ghosting ile oyun oynanmaz. Maalesef piyasamızda monitör sıkıntısı mevcut. Bu yüzden taliplisi çok.

Evet TUF serisinde bazı sorunlar mevcut. VA panel zaten hiç bulaşılmaz. Ghosting ile oyun oynanmaz. Maalesef piyasamızda monitör sıkıntısı mevcut. Bu yüzden taliplisi çok.

Yıl başından sonra monitörlerin fiyatları artabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…