ASUS TUF Gaming VG249Q1R 23.8 ekran parliyor

Faruk633

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sol alt kısma bakar misiniz? Bu normal mi? Bugün geldi gündüz fark etmedim. Ölü piksel testi yaparken ekran siyaha geldiğinde ekranın sol alt kısmı fena derece parliyor.

IMG_20201007_191704.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim ürünü iade almışlar, değişim diye özellikle belirtmeme rağmen. Şimdi aynı ürün 2bin tl bana 500tl fark verin yenisini alın diyorlar.. gerçekten inanılmaz. Asus felan uğraşmamak lazım msi almak lazımmış.
Ben de bugün aradım. İki gün önce göndermiştim bugün itibariyle Asus yetkili servisine ürün ulaşmış. Servisten gelen inceleme sonucuna göre onarım veya değişim olacakmış. Işık sızmasının onarımı oluyor mu işte bu konuda hiçbir fikrim yok.

Aynı üründen bende aldım gaming gecesi kapsamından bende de ışık sızması var ama bu IPS panellerde kronik olan bir şey fakat size gelen üründe bunun kabul edilebilir bir tarafı yok. Değişim veya iade istemelisiniz. Daha 14 gün olmadı ayrıca koşulsuz cayma hakkınız da mevcut. Ayriyetten bir sorum olacak sizde de monitör ilk açıldığında geç açılma gibi bir sorun oluyor mu? Konu açmıştım ama geri dönüş olmadı :). ASUS TUF Gaming VG249Q1R geç açılıyor - Technopat Sosyal

Hocam benim ürünü iade almışlar, değişim diye özellikle belirtmeme rağmen. Şimdi aynı ürün 2bin tl bana 500tl fark verin yenisini alın diyorlar.. gerçekten inanılmaz. Asus felan uğraşmamak lazım msi almak lazımmış.
Bende değişime yolladım bakalim 500 TL leri batsın cihaz hak etse verilir hak etmiyor
Aynı üründen bende aldım gaming gecesi kapsamından bende de ışık sızması var ama bu IPS panellerde kronik olan bir şey fakat size gelen üründe bunun kabul edilebilir bir tarafı yok. Değişim veya iade istemelisiniz. Daha 14 gün olmadı ayrıca koşulsuz cayma hakkınız da mevcut. Ayriyetten bir sorum olacak sizde de monitör ilk açıldığında geç açılma gibi bir sorun oluyor mu? Konu açmıştım ama geri dönüş olmadı :). ASUS TUF Gaming VG249Q1R geç açılıyor - Technopat Sosyal
İlk acildiginda DP kablosunu algilamasi biraz sürmüştü sonraki sefer açılmasında bı ağırlaşma mevcut degildi

Yeni konular

Geri
Yukarı