ASUS TUF GAMING VG259QM alınır mı?

f4k04

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1660 super - r5 5600 - 16gb ram - gb b550m ds3h
Monitör
VG250QM
Gigabyte G24F-2 modelinin ayaklarından çok rahatsız olduğum için monitör değiştirmeyi düşünüyorum. Değiştirmişken de çok fazla FPS oyunları oynayan birisi olarak ASUS TUF VG259QM modelini düşündüm. Fiyat daha fazla yükseltme imkanım yok. Daha iyi bir alternatif varsa yardımcı olabilir misiniz?
ASUS TUF GAMING 24.5" VG259QM 280Hz 1ms 2xHDMI DP HDR400 G-Sync FHD Fast IPS Gaming Monitör | ITOPYA

Overshoot sorunlu. FPS oyunlarında oldukça rahatsız edecektir. Ayaklıkları sorun olmayacaksa bu modeli öneririm.

Gigabyte G24F-2 modelinin ayaklarından çok rahatsız olduğum için monitör değiştirmeyi düşünüyorum. Değiştirmişken de çok fazla FPS oyunları oynayan birisi olarak ASUS TUF VG259QM modelini düşündüm. Fiyat daha fazla yükseltme imkanım yok. Daha iyi bir alternatif varsa yardımcı olabilir misiniz?
ASUS TUF GAMING 24.5" VG259QM 280Hz 1ms 2xHDMI DP HDR400 G-Sync FHD Fast IPS Gaming Monitör | ITOPYA
Şuan olarak 2. el aldım, güncel olarak kullanıyorum. 6000 tl'ye aldım. Overshoot sorunu dersen ufotestini istersen kameradan çekip atabilirim. Ghostingden korkuyordum, yok dencek kadar az ve bütün monitörlerde olacak kadar az. Görüntü + renk canlılığından memnunum ve 24.5'' küçük gelir sanıyordum. Gözüme tam ideal geldi. Sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı