ASUS TUF GT301 kasa ve Cooler Master Masterliquid ML240l V2 montaj

Bende aynı şekilde GT301 ve Masterliquid 240l V2 kullanıyorum ama bu zamana kadar kasanın ön tarafında olacak şekilde kullandım. Siz montajı nasıl yaptınız? (anakartım B450M-K II)

Ben montajını üst tarafa yaptım. Anakartım ASUS Prime B550 Plus. Anakartın üst tarafında MOSFET soğutucu var. Radyatörü monte ederken biraz sıkmak zorunda kaldım. Zararı var mı bilmiyorum ama şu an sorunsuz çalışıyor.

Ben montajını üst tarafa yaptım. Anakartım ASUS Prime B550 Plus. Anakartın üst tarafında MOSFET soğutucu var. Radyatörü monte ederken biraz sıkmak zorunda kaldım. Zararı var mı bilmiyorum ama şu an sorunsuz çalışıyor.

Anakartınızın boyutu nedir? Ve ne kadar bir boşluk var RAM slotları ve kasanın fan iskeleti arasında?

Anakartınızın boyutu nedir? Ve ne kadar bir boşluk var RAM slotları ve kasanın fan iskeleti arasında?

Anakart ATX. Tam ölçü bilmiyorum ama kasa montajı sonrası alt veya üstte hiç boşluk kalmadı. Sıvı soğutma fanları ile RAM'ler arasında 2-3 mm boşluk var şu an.

Dosya Ekleri

• Image 2023-05-14 at 21.01.58.jpeg
    Image 2023-05-14 at 21.01.58.jpeg
    115,8 KB · Görüntüleme: 41
hocam bende de gt301 kasa ve tuf gaming b550 plus wifi 2 anakart mevcut. Ramlerim ise team tuf delta yellow rgb üst tarafa sığma durumu var mı?

Sıvı soğutmayı montajlarken sorun yaşadınız mı?
Hocam sistemi revize edeceğim için iade ettim geri cooler master almıştım. Bu sistem ile devam edersem kasayı zorlamamak adına kule tipi ile de devam edebilirim. (İDCOOLİNG)

hocam bende de gt301 kasa ve tuf gaming b550 plus wifi 2 anakart mevcut. Ramlerim ise team tuf delta yellow rgb üst tarafa sığma durumu var mı?
Kullandığınız Ram'lerin yüksekliğini dikkate alarak bi ölçerseniz daha faydalı olur

Geri
Yukarı