ASUS TUF GT301 nasıldır?

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
3070 Ti 3X veya 3080 3X alacağım içine. Bir de 240mm sıvı soğutma koyacağım. Hepsi sığar mı kasanın içine? Bir de kasanın soğutması iyi midir?

3070 Ti 3X veya 3080 3X alacağım içine. Bir de 240mm sıvı soğutma koyacağım. Hepsi sığar mı kasanın içine? Bir de kasanın soğutması iyi midir?
Dediğin parçalar sığar ancak baya dar olur kasa daha büyük kasa tavsiye ederim üstelik ekran kartı montajını yaparken yatay şekilde kasaya girmiyor çapraz halde sokup içinde yan çevirmen lazım dert yani biraz yakın zamanda alacağım sistemde de gt301 var ben kasayı değiştireceğim mesela ve kasanın dar olması hava akışını olumsuz yönde etkiler.

Dediğin parçalar sığar ancak baya dar olur kasa daha büyük kasa tavsiye ederim üstelik ekran kartı montajını yaparken yatay şekilde kasaya girmiyor çapraz halde sokup içinde yan çevirmen lazım dert yani biraz yakın zamanda alacağım sistemde de gt301 var ben kasayı değiştireceğim mesela ve kasanın dar olması hava akışını olumsuz yönde etkiler.
Ben Cooler Master MB511 alacağım güzel kasa herşeyin içine sığar tavsiye ederim.

Hepsi sığar mı içine?
3 fanlı bir ekran kartı kasaya sığar.

Yine de bu ürünlere bakmanızı öneririm.

3 fanlı bir ekran kartı kasaya sığar.

Yine de bu ürünlere bakmanızı öneririm.
Hocam bana da bir arkadaş dls480 önerdi ancak ben pek güvenemedim açıkçası Türkiye'de inceleme videosu yok üstelik fiyatının ucuz olması beni biraz korkutuyor sizce dls480 nasıl ve mb511 mi dls480 mi sizce cevabınızı bekliyorum.

@theumtkyd DLS 480 veya DLX 21 Mesh alın. İkisi de MB 511'den daha iyi modeller. Türkiye'de incelemesinin olmaması sebebiyle gözünüz korkmasın, ikisi de F/P kasalardır. DarkFlash TR'de popüler değil.
Teşekkürler hocam peki MB 511 den hangi özellikleri daha iyi ve dlx 21 mi yoksa dls480 mi önerirsiniz hangisinin hava akışı daha iyi?

Yeni konular

Geri
Yukarı