ASUS TUF GTX 1650 Super o4g Gaming vs Palit GeForce GTX 1660 Super gp OC

devrim4141

Hectopat
Yeni bir PC almak istiyorum fakat bütçem aşırı fazla değil sistemi topladım fakat bu iki ekran kartı arasında kaldım. İkisi arasında 500TL gibi benim için fazla bir fiyat farkı bulunuyor. LoL, CS, Valorant gibi oyunlar oynayacağım. Sizce hangisi? (sistemi GameGaraj'dan alacağım.)

CS ve Valorant gibi oyunlarda aralarında aşırı bir fark yok. Ama yine de kesinlikle 1660 Super almalısın. Aradaki performans farkına 500TL hayli hayli değer.

Yeni bir PC almak istiyorum fakat bütçem aşırı fazla değil sistemi topladım fakat bu iki ekran kartı arasında kaldım. İkisi arasında 500TL gibi benim için fazla bir fiyat farkı bulunuyor. LoL, CS, Valorant gibi oyunlar oynayacağım. Sizce hangisi? (sistemi GameGaraj'dan alacağım.)
Yani 1650S işinizi görür ama aradaki FPS farkı az değil.

1660S alırsan daha iyi olur tabii ama 500 TL veremiyorsan da zorlama. Oynadığın oyunların altından düz 1650 bile kalkar. Yeni nesil giriş seviyeleri çıkıp stoklar düzelince de ekran kartını yükseltebilirsin. 3050 gibi kartlar 16xx serisini gömecektir çıkınca, şimdilik hangisi uyuyorsa onu al geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı