ASUS TUF K3 vs ASUS TUF K1 vs Corsair K55

fikirzek

Decapat
Şu an kullandığım klavye Logitech G103, 2013'den beri kullanıyorum ama artık takılmalarına dayanamıyorum yazı yazarken. G103 masamda fazla yer kaplıyor, masanın boyutu 90cm x 60cm. Monitör ile klavye masadayken fazla yer kalmıyor boş alan olarak. Corsair en geniş ve büyük olanı sanırım bu üçlüden. Bilek desteği olmasından dolayı bu üçlüyle ilgilendim. Fiyat olarak 600 TL civarında dolaştım ama AOC'nin mekanik klavyesi ve diğer birçok model, firma önerileri hoşuma gitmedi. İnternette fazla detay ve detaylı inceleme bulamadığımdan dolayı. Bu üç klavye arasından tavsiyeniz nedir? Yorumlarınızı, kullanan varsa artılarını ve eksilerini rica ediyorum. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
K3 alınabilir. K55 ve K1 fiyatını hak etmiyor maalesef.

Ek olarak G103 kullanıcısıyım ve hala sorun yaşamadım. Tekleme derken nasıl bir problem hocam?

K3 alınabilir. K55 ve K1 fiyatını hak etmiyor maalesef.

Ek olarak G103 kullanıcısıyım ve hala sorun yaşamadım. Tekleme derken nasıl bir problem hocam?
Öncelikle sizin hazırladığınız rehberlere baktım, elinize sağlık. Hocam bu klavyeyi ben bir çok kez temizledim ama bu son 1 senedir sanki tuşlar ekstra güç istiyor hani basarken. Böyle bir karşı geliyor gibi.

Evet o sorun bende de var. Tuşları sertleşiyor, temizlemek düzeltmiyor maalesef.

Sorunuza gelirsek, K3 Aura iyidir. Bu klavyeler arasında en iyisi. G103'e benzer hissiyat için Brown sürümünü almanızı öneririm.

Ses konusunda ne kadar fark vardır Switchlerin arasinda acaba? G103'ün sesine alıştığım için merak ediyorum.
K1 ve K55 arasında seçim yapmamız gerekirse peki hangisi tercih edilmedilir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı