ASUS TUF RTX 2060 alınır mı?

Bütçe
3500,3700
Mehabalar, artık hem AMD'nin sürücü desteğini kesmesinden hem de kartımın eskimesinden dolayı RX 570 olan kartımı satıp bütçeme uygun olan bir RTX 2060 almak istiyorum. Sarı sayfa da bütçeme uygun birkaç ilan gördüm ve bunlardan bir tanesi aşağıda linkini bırakmış olduğum ürün(ASUS TUF). Sizce bu ürün bu paraya alınır mı? Ve bu bütçeye uygun başka bir kart var mıdır?

Izgaralardaki oksidin kokusu buram buram geldi buraya. Açıklama "oyun" dışında doğru bana kalırsa.

RTX 2060 yapacağınız en kötü seçim olacaktır illa NVIDIA alayım diyorsanız RTX 2060 Super altına düşmeyin. 3500 TL bandına bulabilirsiniz.

Dostum kartın kendini kapatması için 95 100 derece olması lazım, ilandaki kart sıkıntılı.

Teşekkür ederim, aslında biraz araştırdım kartın kapaması için 83 derece olması gerekiyormuş sanırım ancak dediğiniz öneriler için teşekkürler bu kart yerine farklı bir modele veyahut super modeline bakacağım.

Teşekkür ederim, aslında biraz araştırdım kartın kapaması için 83 derece olması gerekiyormuş sanırım ancak dediğiniz öneriler için teşekkürler bu kart yerine farklı bir modele veyahut super modeline bakacağım.
83 derece kartın limitidir, o seviyeye gelince frekans voltaj keser, daha da artmaya başlarsa dediğim ısılarda kendini kapatır.

Geri
Yukarı