ASUS TUF VG249Q vs Samsung Odyssey G4

Bütçe
300€

Sheriff.Official

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
G4 LS25BG400EUXEN
Merhaba, kasamı hazırladım 1 haftadır monitör seçemedim.
Yurt dışındayım burada Gigatron Technomedia ve Technomania var mağaza olarak.
ASUS TUF ve Samsung Odyssey serileri arasında kaldım. Bir de AOC var nadirde olsa 24-27" arası minimum 165Hz IPS panel istiyorum, sizce hangisini almalıyım?

ASUS: ASUS TUF 23.8" IPS VG249Q Monitor
Samsung: SAMSUNG 25" Odyssey G4 LS25BG400EUXEN Monitor

Tamamen FPS odaklı oyunları tercih ediyorum. Kasam çok iyi değil güncelleyeceğim ileride, şu an 165Hz olarak kullanacağım.
Tercihimi hangisinden yana kullanmalıyım? Bütçe önemli değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız asus modelin incelemeleri çok iyi değil hocam, Samsung odyssey g3 serisinin sıkıntılı olduğunu biliyorum ama g4 için daha olumlu yorumlar vardı, özellikle ghosting konusunda.
Amazon.com.tr ben ikisi yerine bunu tavsiye ederim.

Attığınız ASUS modelin incelemeleri çok iyi değil hocam, Samsung Odyssey G3 serisinin sıkıntılı olduğunu biliyorum ama G4 için daha olumlu yorumlar vardı, özellikle ghosting konusunda.

Evet satın alacağım yerde bu model mevcut. G4 240Hz önerdiğiniz 165Hz sizce hangisi daha olur FPS için hissedilir mi aradaki Hz farkı? AOC'u forumda bayağı FPS oyunları için gömmüşler. Görüntü kalitesi iyi fakat tepkime olarak farklı marka önermişler.

Attığınız ASUS modelin incelemeleri çok iyi değil hocam, Samsung Odyssey G3 serisinin sıkıntılı olduğunu biliyorum ama G4 için daha olumlu yorumlar vardı, özellikle ghosting konusunda.

Sitede 27G2SPAE/BK modeli mevcut arasında fark var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı