ASUS TUF VG249Q1R 23.8 alınır mı?

Bence alınmaz. Bundan tek farkı 165Hz gibi görünüyor;

Şahsen 144 ile 165Hz arasındaki fark için de değmez diye düşünüyorum.

Ayrıca buna da bakılabilir;

Bence alınmaz. Bundan tek farkı 165Hz gibi görünüyor;

Şahsen 144 ile 165Hz arasındaki fark için de değmez diye düşünüyorum.

Ayrıca buna da bakılabilir;

N11 ve Hepsiburada gibi sitelere fazla güvenemiyorum kullanılmış ürün çıkar diye ama araştıracağım sağ ol.

Genelde Curved monitörler daha pahalı olur ve bu ürünün fiyatına alabileceğiniz Curved monitör modelleri var. Ama bu ürün nasıl diyorsanız, kötü bir yorum yapamayacağım. Zaten Asus belli bir seviye üstü olduğunu herkese kanıtlamış bir marka.

Genelde Curved monitörler daha pahalı olur ve bu ürünün fiyatına alabileceğiniz Curved monitör modelleri var. Ama bu ürün nasıl diyorsanız, kötü bir yorum yapamayacağım. Zaten ASUS belli bir seviye üstü olduğunu herkese kanıtlamış bir marka.

Aldım monitörü şimdi ama Curved fazla sevmiyorum gözüm birazcık bozuluyor da.Denemiştim arkadaşımda.
Genelde Curved monitörler daha pahalı olur ve bu ürünün fiyatına alabileceğiniz Curved monitör modelleri var. Ama bu ürün nasıl diyorsanız, kötü bir yorum yapamayacağım. Zaten ASUS belli bir seviye üstü olduğunu herkese kanıtlamış bir marka.

Alma sebebim ise, ASUS'un sitesine hasar kaydı bıraktığın zaman eve gelip elden teslim alıyorlar ve tamir ediyorlarmış (ama her zaman mı bilmiyorum).

Son düzenleme:

Geri
Yukarı