Çözüldü ASUS VG247Q1A monitör HDMI ile en fazla 75 Hz gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr1m3rd0

Centipat
Daha fazla  
ASUS VG247Q1A bir monitör aldım arkadaşlar. HDMI bağlı fakat sadece 75 Hz gösteriyor, 165 Hz bir monitör kendisi. DP kablosu çıktı içinden ama ekran kartımda girişi yok, HDMI ile yine en kötü 120 falan veriyor diye duymuştum. Neden böyle oldu, var mıdır bir çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
e yani anlamadım, yapılabilecek bir şey mi
Olacaksa sadece şu olur, masaüstüne sağ tıkla nvidia masasına gir. Çözünürlük değişme kısmından ULTRA HD kısmındaki 1080p değilse, alt taraftaki 1080p'yi seç ve sağ tarafından hz değiş. Böyle olmuyorsa maalesef daha çözüm yok dönüştürücü almak dışı, o da işe yararsa tabii.
1682274396470.png

Büyük ihtimalle kilit tarzı bir şey var. 1.4a sürümü tablolarda bile yok 1.4 maksimum yine 144 veriyor, 165 değil.

e yani anlamadım, yapılabilecek bir şey mi
Olacaksa sadece şu olur, masaüstüne sağ tıkla nvidia masasına gir. Çözünürlük değişme kısmından ULTRA HD kısmındaki 1080p değilse, alt taraftaki 1080p'yi seç ve sağ tarafından hz değiş. Böyle olmuyorsa maalesef daha çözüm yok dönüştürücü almak dışı, o da işe yararsa tabii.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı