ASUS VG248QE alınır mı?

• Konuyu başlatan wus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

wus

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Çok uygun bir fiyata VG248QE buldum. Sizce nasıl monitör? Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum bu arada. Lütfen fiyatını sormayın uyguna buldum. Bir de ürün teşhir ürünüymüş. Sizce sorun olur mu? Adam 1 yıldır kullanıyormuş. Bir sorunu yok dedi. Fatura kutu garantisi var.

Ben bir müddet kullandım. Ağırlıklı olarak ben de FPS oynayan biriyim. Renklerinin gerçekten kötü olduğunu söylemem gerek. DP ya da DVI girişinden 144Hz alabiliyorsunuz. Ben Reddit üzerinden gördüğüm bir renk ayarı ile kullanıyordum. Ben de uygun bir fiyata almıştım. Satın aldığım kişi 2013 yılında satın almış, panelinde biraz solmalar vardı. Sağlam monitördür. Görerek alacaksanız dikkatlice inceleyip almanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Adam" alırken teşhir ürünü olarak almış yani, 1 yıldır da kullanılıyormuş doğru mu?
144 MHz güzel bir ürün ama keşke uygun olarak dediğiniz fiyatı da söyleseniz ona göre alınır alınmaz desek, çok uygun dediğiniz 500-750 TL arası olarak anlaşılıyor mesele ben tarafından.

TN panel olması hikayeli oyunlar için dezavantaj. IPS panel olanlara bakın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı