ASUS VG248QE monitör için 3D gözlük önerisi?

DarkSensei

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi Asus VG248QE monitöre 3d gözlük önerebilir misiniz?

Ekran kartım: Asus GTX 780 Ti DirectCU II 3 Gb 384 Bit

Böyle birşey buldum. Ama grafik kartınız da NVidia olması gerekiyormuş. Sadece gözlük almanız yetmiyor. Kit de satınalmanız gerekiyor.

www.boyutdijital.com: Nvidia 3D Vision 3D Gözlük (Nvidia 3D Vision Kit)

ve

Amazon.com: nvidia 3d vision 2

Ama sorum şu ben nasıl çalıştıracağım? Çalıştırabilir miyim? Bilemiyorum. Çünkü Ben de R9 var :)

Böyle bir video da var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

KONFİGÜRASYON VE KURULUM
1- Kuruluma başlamadan önce, mevcut Ekran Kartı Sürücüsünü kaldırmalısınız.
Start (Başlat)>Control Panel (Denetim Masası)>Programs and Features
(Programlar ve Özellikler) eğer bir NVIDIA ekran kartına sahipseniz, NVIDIA Drivers.* çift tıklayın.
> Remove only the following’i seçin.
> NVIDIA Display Driver’ı seçin.
> Remove’yi tıklayın
> Bilgisayarı yeniden başlatın.
* Eğer NVIDIA olmayan bir ekran kartını değiştiriyorsanız, devam etmeden önce ekran kartı sürücülerini kaldırıp, bilgisayarınızı kapatıp, gücünü kesip, ekran kartlarını değiştirdiğinizden emin olun.
2- GeForce 3D Vision Software and Manuals CD drivers CD’sini takın.
3- Install GeForce Graphics driver’i seçin.
4- Yes’i seçin, I want to restart my computer now yönlendirildiğinde.
PC’nin yeniden başlamasından sonra kurulum otomatikman devam edecektir.
5- GeForce 3D Vision sürücüsünü kurmak için Next’i seçin.
6- Kurulumu bitirmek için Finish’i seçin. GeForce 3D
Vision Setup Sihirbazı InstallShield bittikten sonra otonatik olarak başlayacaktır.
Bu kurulum sihirbazı baştan sona infrared IR vericisi, ekranınızın ayarları ve gözlüğün ayarlarını yapacaktır.
7- Kurulum Sihirbazı’nı başlatmak için Next’i seçin. Bu kurulum sihirbazı çok anlaşılabilen ve kolayca takip edilebilen bir araçtır.
8- Yönlendirmeyi takiben Infrared IR Vericisini bağlayın.
9- Soyun ortamını seçin (gaming environment).
10- 3D Ready display bulundu.
11- Gözlüğü AÇIN.
12- Donanım kurulumunu test edin.
Bu ekran donanımınızın 3 Boyut efektlerin ayarlarının, gözlük ve IR vericinin doğru bir şekilde kurulup kurulmadığını kontrol etmenizi sağlar. Ekrandaki direktifleri takip ediniz.
Uyarı: Spesifik bir HDMI portu ile PC’ye bağlanıp bağlanmadını DLP HDTV’nizin kitapcığından kontrol ediniz. Buna ek olarak, TV menusunden giriş modunu PC veya Computer olarak değiştirdiğinizden emin olun ki TV video sinyalini doğru işleyebilsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı