Asus VG248QE vs BenQ XL2411Z

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim monitörlerden birini alacağım. Sizce hangisi daha iyi olur ? Asus'ta DP varken BenQ'da Dual Link Dvi-D var. Çok kararsız kaldım, yorumlarınızı bekliyorum. İki gün içinde almayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

renk tonları böyleyse ben gözüm kapalı vg248qe alırdım :D

@Periklesis Konu başlığını gördüğüm an bu videoyu paylaşmaya karar verdim ki siz benden önce davranmışsınız. :D Ama bu videoyu emin olmak için tekrar tekrar izlemiş birisi olarak soruyorum sizce de XL2411Z'nin renkleri daha gerçekçi ve güzel değil mi? Asus'un renkleri çok yapay, göz yorucu ve ton farkı var. Sanki gerçek rengi yansıtmıyor gibi. Bilmiyorum ben yanılıyor da olabilirim. Başka arkadaşlar da fikirlerini paylaşırsa güzel olur.

@Periklesis Konu başlığını gördüğüm an bu videoyu paylaşmaya karar verdim ki siz benden önce davranmışsınız. :D Ama bu videoyu emin olmak için tekrar tekrar izlemiş birisi olarak soruyorum sizce de XL2411Z'nin renkleri daha gerçekçi ve güzel değil mi? Asus'un renkleri çok yapay, göz yorucu ve ton farkı var. Sanki gerçek rengi yansıtmıyor gibi. Bilmiyorum ben yanılıyor da olabilirim. Başka arkadaşlar da fikirlerini paylaşırsa güzel olur.
Bu biraz da zevk meselesi heralde. Ben oldum olası sıcak renkleri daha çok sevmişimdir. Soluk renkler resmen itiyo beni. Bu hatunlarda bile böyle beyaz tenli sevmiyorum :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı