ASUS VG249Q alınır mı?

Merhabalar, bu monitörü çok beğendim. Kullanan veya kullanmış olanınız var mı? Sizce alınır mı?

Her IPS kaliteli değil o yüzden iyi diyemem ama ben olsam ViewSonic alırdım ASUS'tan daha görüntü işinde uzmanlaşmış bir marka. Ve TUF Gaming de çok şikayet var bunu göz önünde bulundur alacaksan.

ASUS'un o fiyat bandındaki TUF model monitörlerin çok sıkıntılı olduğunu duydum. 24G2U almanı tavsiye ederim. O fiyat bandında daha iyi renk sunan bir monitör yok zaten.

ViewSonic XG2405 le hemen hemen aynı ve kalite olarak ViewSonic bence daha iyi.
Merhabalar, bu monitörü çok beğendim. Kullanan veya kullanmış olanınız var mı? Sizce alınır mı?

Bunu öneririm fiyatı şu an 1700-1800 arası değişiyor.
İncelemelere bakabilirsin YouTube'den.

Her IPS kaliteli değil o yüzden iyi diyemem ama ben olsam ViewSonic alırdım ASUS'tan daha görüntü işinde uzmanlaşmış bir marka. Ve TUF Gaming de çok şikayet var bunu göz önünde bulundur alacaksan.

ViewSonic XG2405 le hemen hemen aynı ve kalite olarak ViewSonic bence daha iyi.
XG2405, 24G2U'ya kıyasla gecikme açısından çok az daha iyi. 24G2U'nun renk gamutu ise daha iyi.

Bence 350 TL daha verip bunu alabilirsin. Hem 27 inch hem de 240Hz ama VA panel amacın farklı ise bilmiyorum. Bu monitör oyun için

VA panele o kadar para verilmez.
IPS görüntü olarak daha iyi ve Monster biraz sorunlu bir marka şikayetleri bol

Bence 350 TL daha verip bunu alabilirsin. Hem 27 inch hem de 240Hz ama VA panel amacın farklı ise bilmiyorum. Bu monitör oyun için

Overshoot'un kralı var bu monitörde. Uzak durulmalı bu monitörden.

Geri
Yukarı