Çözüldü ASUS VG24VQ Shadow Boost ve ELMB nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aslaire

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 3 hafta civarı önce ASUS VG24VQ model bir monitör aldım. Kendi sitesinde ELMB, Shadow Boost, Motion blur gibi özelliklerden bahsediyor.
Bu özellikler monitörde açık mı geliyor, yoksa benim farklı bir yerden yapmam mı gerekiyor? Monitör ayarlarını kurcaladım ama hiçbir şey bulamadım.

Çözüm
Arkadaşlar Shadow Boost ve ELMB'nin nasıl açıldığını buldum.
Öncelikle şu adımları izleyin: GamePlus -> Görüntü Hizalama -> Resim.
Bu bölümde; Netlik, ASCR, ELMB ve Shadow Boost seçenekleri çıkıyor.
Hocam shadow boost ayarını açabilmeniz için mod değişimini yapmanız gerek fps moduna getirip deneyin cinema modunda olmaz elmb ise her daim açık olması gerek diye biliyorum açılmaz ise onada aynı işlemi uygulayın.Freesync özelliği kapalı olarak.

Merhaba arkadaşlar. 3 hafta civarı önce ASUS VG24vq model bir monitör aldım. Kendi sitesinde ELMB, Shadow Boost, Motion blur gibi özelliklerden bahsediyor.
Bu özellikler monitörde açık mı geliyor, yoksa benim farklı bir yerden yapmam mı gerekiyor? Monitör ayarlarını kurcaladım ama hiçbir şey bulamadım.

Shadow Boost'un nasıl açılacağını bula bildiniz mi? Bende açamıyorum ama ayarları sıfırla deyince açılıyor mod değiştirince gidiyor bütün modları denedim fakat hepsinde kapalı duruyor.

Arkadaşlar Shadow Boost ve ELMB'nin nasıl açıldığını buldum.
Öncelikle şu adımları izleyin: GamePlus -> Görüntü Hizalama -> Resim.
Bu bölümde; Netlik, ASCR, ELMB ve Shadow Boost seçenekleri çıkıyor.

Çözüm

Geri
Yukarı