ASUS VG24VQ TUF Gaming nasıldır?

RYZEN9

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ASUS 23, 6" VG24VQ TUF Gaming monitörü almayı düşünüyorum. Ürün hakkında bilgi verebilir misiniz?

Rekabetçi oyunlar oynayacaksanız ve TN panel bir monitör istemiyorsanız bu monitör tam size göre. Çünkü üstünde Fast IPS teknolojisi bulunuyor diğer IPS panellere göre daha hızlı tepkime süresi sunuyor. Kesinlikle çok iyi bir monitör.

Bu monitörü aldım iyi hoş ama eski monitörüm 720p idi 1080 e geçince pbug de ultrayada alsam low a da alsam fps im 50-70 arası sürekli değişiyor çözemedim anlamda veremedim ryzen 3600x işlemcim gtx1660 ekran 16 gb de ram var sistemde internette izliyorum benim sistemimle adamlar ultrada 100-120 fps alıyor nasıl oluyor?

Konuyu yanlış yere açtıgımdan dolayı ceza yedim. Bende buradan yazmak zorunda kaldım;

Ne yönden kötü?

Panda panel ve FreeSync Flickering sorunu var. Titreme sorunu yüzünden bu monitör alınmaz 1000-1300 tl ederi var bence ve onu da FreeSync açmayacaksanız alacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…