ASUS Vivobook alınır mı?

Hasanyıldız35

Yoctopat
Daha fazla  
Üniversiteye geçeceğim, mimarlık okuyacağım, hem oyun hem de tasarım yapmak için bilgisayar bakıyorum ve ASUS Vivobook'u gördüm ama hem fiyatı pahalı hem de donanım olarak yetersiz, ROG vs iyi oyun bilgisayarları aklımda kaldı. Mesela bir ROG ile tasarım vs yapabilir miyim? Bir yardımcı olun.

Üniversiteye geçeceğim, mimarlık okuyacağım, hem oyun hem de tasarım yapmak için bilgisayar bakıyorum ve ASUS Vivobook'u gördüm ama hem fiyatı pahalı hem de donanım olarak yetersiz, ROG vs iyi oyun bilgisayarları aklımda kaldı. Mesela bir ROG ile tasarım vs yapabilir miyim? Bir yardımcı olun.

CAD veya Solid gibi uygulamaların temeli grafik olduğu için GPU önemli ama benim önerim bu PC
Veya

Bende VivoBook 15 oled k513ep modeli var. Uzak dur. Oyun oynarken sürekli drop giriyor, fps bir anda 40 a düşüp yükseliyor falan. Sadece bende değil bu modele sahip olan herkeste var bu sorun. Ha oyun oynamam diyorsan sorun olmaz.

Bende Vivobook 15 OLED K513ep modeli var. Uzak dur. Oyun oynarken sürekli drop giriyor, FPS bir anda 40'a düşüp yükseliyor falan. Sadece bende değil bu modele sahip olan herkeste var bu sorun. Ha oyun oynamam diyorsan sorun olmaz.

Reis Intel'in dahili grafiğinde oyunmu oynanır Intel'in sadece Mac ailesi için geliştirdiği iris grafikleri çok iyi.

Bende Vivobook 15 OLED K513ep modeli var. Uzak dur. Oyun oynarken sürekli drop giriyor, FPS bir anda 40'a düşüp yükseliyor falan. Sadece bende değil bu modele sahip olan herkeste var bu sorun. Ha oyun oynamam diyorsan sorun olmaz.

Bu bilgisayar zaten oyun bilgisayarı değil ki? Oyun oynaman bile zaten hata.

Geri
Yukarı