ASUS VP228 Monitör Hoparlörü Gözükmüyor

yigit_turk18

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Kendi Çapında Oyuncu
Merhaba, benim sorunum şöyle monitörümdeki hoparlör bilgisayarımda ses seçeneklerinde gözükmüyor. Bu sorun işlemci ve anakartımı upgrade edince oldu. Nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    4,1 KB · Görüntüleme: 117
  • Screenshot_1.png
    6,2 KB · Görüntüleme: 114
Anakartı değişiminden sonra yeni anakartın sürücü kurulumunu eksiksiz yaptınız mı? Anakart ve ses sürücülerinin kurulum ve güncellemelerini eksiksiz yapın. Ekran kartınızın markası nedir? Sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

Anakart ses sürücüsü yükledikten sonra düzelmez ise ekran kartınızın sürücüsünü güncelleyin yada silip tekrar kurun düzelecektir. Aynı monitörü kullanıyorum ve güncelleme zamanında sürücüyü silince VP228 yazısı kalkıyor. Sürücü yüklendikten sonra tekrar aktif oluyor. HDMI üzerinden bağlı olduğundan sesi dahili hoparlöre bu şekilde iletiyor.

Arkadaşlar herkese teşekkür ederim. Sorunu formattan sonra bir de monitör OC yapmıştım, onu kaldırdım. 60Hz'den 72Hz e çıkarmıştım. Sorunu çözdüm, iyi günler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…