Alıcı ASUS VP228H monitör

LyBaen

Kilopat
Daha fazla  
ASUS VP228H model monitör arıyorum. Ellerinde olan benimle iletişime geçebilirse çok memnun olurum.

1 yıl boyunca kullandım ve şu an 144 hz e geçtiğim için boşta duruyor hiç bir sorunu yok. Teklifiniz nedir?

ASUS VP247T 23.6" 1ms (analog+DVI-D) Full HD monitör var ilgilenirseniz.

1 Yıl boyunca kullandım ve şu an 144 Hz'e geçtiğim için boşta duruyor hiçbir sorunu yok. Teklifiniz nedir?

Ben Ankara'dayım GET açabilirseniz 450 500 civarı uygundur diye düşünüyorum.

ASUS VP247T 23.6" 1ms (analog+DVI-D) Full HD monitör var ilgilenirseniz.

Bu modelin ikinci el fiyatları ne durumda hiçbir fikrim yok. Sizin bir teklifiniz var mıdır?

Bu modelin ikinci el fiyatları ne durumda hiçbir fikrim yok. Sizin bir teklifiniz var mıdır?
Bende ikinci el bölümüne ilan açtım teklifiniz varsa degerlendireyim su an bir tutar yok piyasayi da bilmiyorum çok.

Bende ikinci el bölümüne ilan açtım teklifiniz varsa degerlendireyim su an bir tutar yok piyasayi da bilmiyorum çok.

Dediğim gibi 500 TL bandında bir tane vardı malum 2. el satış sitesinde ama kullanıcıdan geri dönüş alamadım 450 500 civarı düşünüyorum.

Elden alım yapsaydınız o fiyatlara tamam diyebilirdim ama GET %10 komisyon uyguluyor. 530'a satabilirim.

Telefon numaranızı alabilir miyim iletişime geçeyim Whatsapp'tan sizinle
Elden alım yapsaydınız o fiyatlara tamam diyebilirdim ama GET %10 komisyon uyguluyor. 530'a satabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı