Çözüldü ASUS VP249QGR monitör sürücüsü nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ismailhakkı34

Femtopat
Daha fazla  
ASUS marka VP249QGR model (144Hz, IPS, 1 ms, 23, 8' ) monitörüm var çok memnunum hiçbir sıkıntısı yok fakat. İnternette aradım taradım sürücülerini bulamadım. Güncelleme yapabilmek için. Windows monitörü görmüyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS marka VP249QGR model (144Hz, IPS, 1 ms, 23, 8' ) monitörüm var çok memnunum hiçbir sıkıntısı yok fakat. İnternette aradım taradım sürücülerini bulamadım. Güncelleme yapabilmek için. Windows monitörü görmüyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
VP249QGR|Monitör|ASUS Türkiye buradan indirebilirsiniz.

Çözüm
Hocam indiriyorum buradan fakat inen dosyanın içindeki hiç bir dosya çalışmıyor topu topu üç dosya var zaten
Normalde olması lazım, bende de aynı monitör var ve buradan indirmiştim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi de deneyebilirsiniz.

Siteye girdiğinde 3 tane dosya çıkmıyor. Tek bir dosya çıkıyor. Bunu yüklediğinde Windows'ta Genel Pnp gözüken monitörün adı değişiyor.
Çok vaov bir güncelleme değil ama işe yarar.
1688549425738.png

Siteye girdiğinde 3 tane dosya çıkmıyor. Tek bir dosya çıkıyor. Bunu yüklediğinde Windows'ta Genel Pnp gözüken monitörün adı değişiyor.
Eki Görüntüle 1848571
hocam 3 dosyadan kastım zip dosyasının içinde 3 tane dosya çıkıyor onu demek istemiştim. tamam hocam teşekkür ederim. videoya bakacağım

Eki Görüntüle 1848571
hocam çözüldü. çok teşekkür ederim valla sağolasın

Son düzenleme:

Geri
Yukarı