ASUS VP249QGR vs TUF Gaming VG249Q1A vs AOC 24G2SPU/BK

Neyfel

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce konu açtım aslında ama konu çok başka yerlere falan gitti. Araştırmamın da daha başındaydım. İyice araştırdım ve 3 tane kaldı. Birini seçeceğim. Ucuzdan pahalıya çok arada kaldığım 3 IPS panel monitör aralarındaki farklar çok önemli mi? AOC'ye resmen bayıldım. İstediğim her şeye sahip ama fiyatı çok yüksek geliyor.( en uygun Sinerji satıyor. Cumayı beklesem Gaming gecesinde fiyatı düşer mi?) sizce diğerlerine göre aradaki farklara değer mi? Hangisini almam daha mantıklı olur?

1-)ASUS VP249QGR.
Asus VP249QGR Monitör

2-)ASUS TUF Gaming VG249Q1A.
Asus TUF Gaming VG249Q1A Monitör

3-)AOC 24G2SPU/BK
AOC 24G2SPU/BK Monitör

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce konu açtım aslında ama konu çok başka yerlere falan gitti. Araştırmamın da daha başındaydım. İyice araştırdım ve 3 tane kaldı. Birini seçeceğim. Ucuzdan pahalıya çok arada kaldığım 3 IPS panel monitör aralarındaki farklar çok önemli mi? AOC'ye resmen bayıldım. İstediğim her şeye sahip ama fiyatı çok yüksek geliyor.( en uygun Sinerji satıyor. Cumayı beklesem Gaming gecesinde fiyatı düşer mi?) sizce diğerlerine göre aradaki farklara değer mi? Hangisini almam daha mantıklı olur?

1-)ASUS VP249QGR.
Asus VP249QGR Monitör

2-)ASUS TUF Gaming VG249Q1A.
Asus TUF Gaming VG249Q1A Monitör

3-)AOC 24G2SPU/BK
AOC 24G2SPU/BK Monitör

VG249Q1A'nın fiyatı pahalı. Onun yerine İlyama G2470HSU-B1 bakılabilir. Onun dışında VP249QGR fiyatını hak ediyor. 24G2SPU güzel monitör ama yine biraz pahalı VG249Q1A kadar olmasa da. Eğer bütçe yetiyorsa 24G2SPU alın derim.

VG249Q1A'nın fiyatı pahalı. Onun yerine ilyama G2470HSU-B1 bakılabilir. Onun dışında VP249QGR fiyatını hak ediyor. 24G2SPU güzel monitör ama yine biraz pahalı VG249Q1A kadar olmasa da. Eğer bütçe yetiyorsa 24G2SPU alın derim.

Yani hocam diyelim AOC fazla o kadar bütçe çıkamayacağım. Dediğiniz Iiyama da dahil bu kalanlardan en F/P hangisi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı