ASUS VP24QGR monitörde 3 adet ölü piksel çıktı

Justleg

Femtopat
Daha fazla  
Daha yeni aldığım monütorde 3 tane ölü piksel çıktı. Satıcıya gönderdim 14 gün dolmadan ama değişim ya da iadeyi kabul etmeyip bana geri gönderdi monitörü. ASUS servisinden rapor almam gerekiyormuş. Kaç tane ölü piksel olursa o raporu verirler yani göndermeli miyim, yoksa direkt tüketici hakem heyetine mi başvurmalıyım?

Daha yeni aldığım monütorde 3 tane ölü piksel çıktı. Satıcıya gönderdim 14 gün dolmadan ama değişim ya da iadeyi kabul etmeyip bana geri gönderdi monitörü. ASUS servisinden rapor almam gerekiyormuş. Kaç tane ölü piksel olursa o raporu verirler yani göndermeli miyim, yoksa direkt tüketici hakem heyetine mi başvurmalıyım?
ASUS servisi değişim yada iade onayı vermeyecek.

Tüketici hakem heyetine ayıplı mal satmaktan şikayet et resimlerini videosunu falan çek yolla uğraşsın dursun. Birçoğu satıcı nasılsa uğraşmaz deyip başından savma derdinde.

1 tane ölü piksel dahi olsa değişim yapmak zorunda kusurlu mal, teknik servise gönderin değişim talep edin yok yapmıyoruz etmiyoruz derse direk THH paşa paşa iade veya değişim yaparlar.

Geri
Yukarı