Asus VS228N Monitöre PS3 - PS4 Nasıl Bağlanır?

Kubilay0618

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, benim monitörümde hdmi yok o yüzden ben ps4 ya da ps3'e hangi aparatlar ile bağlayıp rahat oyun oynayabilirim? Böyle bir sistem varsa, yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

10728996_308653689320964_1751315170_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Artes KVM-44 KVM SWTH PS2 4 PC-1 MONİTR (TEK KABLO KVM Switch

Hocam kast ettiğiniz aparat bu sanırım full hd 1920x1080 pde oynatabilirmiyim
Öncelikle işe yarayıp yaramayacağından emin değilim, ama denemekte fayda var. KVM Switch önermemin nedeni; Sürekli kablo çıkarıp takmak zor olacaktır.
Tabii ki görüntüde biraz bozulma olabilir. Ama bu, kutunun kalitesine göre değişebilir. Switch' in HDMI çıkışlı olanı varsa(Olup olmadığını bilmiyorum.) çok daha iyi bir görüntü alabilirsiniz.

Öncelikle işe yarayıp yaramayacağından emin değilim, ama denemekte fayda var. KVM Switch önermemin nedeni; Sürekli kablo çıkarıp takmak zor olacaktır.
Tabii ki görüntüde biraz bozulma olabilir. Ama bu, kutunun kalitesine göre değişebilir. Switch' in HDMI çıkışlı olanı varsa(Olup olmadığını bilmiyorum.) çok daha iyi bir görüntü alabilirsiniz.
Anladım sağolun gerek yok ozaman teşekkür ederim .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı