ASUS VX238H ve ASUS VX238H GEN farkı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer dikkatimden kaçmadıysa zaten monitörler aynı.
Teknolojix adlı siteyi de ilk defa duydum. Ne kadar güvenilir bilgim yok.

DH'de güvenilir olduğunu söyleyen ve ürün alan arkadaşlar var. Onlara ne kadar güvenilir onu bilemem, mesaj sayılarına bakınca kolpa üyeler değiller.

Adamın sormak istediği iki yerde özellikler farklı gözüküyor. Teknolojix adlı sitede 2ms dvi+vga+hdmi, Vatan Bilgisayar adlı sitede ise vga+2 adet hdmi ve 1 ms. Ama model numarası aynı gözüküyor. Adam hangisini almalıyım diye soruyor.

- - - Güncellendi - - -

BilgisayarKurdu, uzalan, Oğuzhan Ünver yok mu cevap yazan? Benim konu hakkında bilgim yok.

Model numarası uyuyorsa özellikleri yanlış yazılmıştır. Vatan, Teknobiyotik v.b. mağazaları bu konuda çok uyardım. Bu arada Nick güzelmiş...

Cevabı burada bulabilirsin. Bunu öğrenmek için bize ihtiyacın yok aslında, google'a marka model yaz ve resmi sitesini incele... Specifications "spesıfikeyşıns" (özellikler) bölümüne bakıcaksın.

Ayrıca adamım derken? Moruk, kanra, bro, dude, panpa vb. anlarım da adamın olmuyor genç...

Yeni fark ettim ki o gen sitedeki ürünün adının geniş ekran diye devam etmesi sebebiyle link adında da sadece gen olarak yazıyormuş. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı