Asus X370 VI Hero vs MSI X370 XPower Titanium

ozi mozi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
M2 SSD almak istiyorum, başlıktaki anakartlardan MSI'da M2 Shield var, Asus'ta ise M2 ile ilgili bir koruma yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şahsen
MSI X370 XPower Titanium tercih ettim. Tavsiye ederimde diyemiyorum çünkü no post hataları ile karşılaştım. Tabi donanım kaynaklıda olabilir ama bu hatalar ile karşılaşmak anakartı alırkenki heyecanımı öldürdü diyebilirim.

Merhaba ,
@Boran Yıldırım bende MSI X370 XPOWER TITANIUM tercih etmeyi düşünüyorum fakat sizin yaşadığınız bu sorunu gördükten sonra tereddüt ettim. Şuan bende Ryzen 1800x ve MSI RX480 8GB var. Şuan zaten Ryzen için en iyi anakartlar çok az , sizin önerdiğiniz var mı ? veya bu sorunu çözebildiniz mi ?

Merhaba ,
@Boran Yıldırım bende MSI X370 XPOWER TITANIUM tercih etmeyi düşünüyorum fakat sizin yaşadığınız bu sorunu gördükten sonra tereddüt ettim. Şuan bende Ryzen 1800x ve MSI RX480 8GB var. Şuan zaten Ryzen için en iyi anakartlar çok az , sizin önerdiğiniz var mı ? veya bu sorunu çözebildiniz mi ?

Ben sorunu bios donwgrade yaparak çözdüm. 1.5 e geçtim yani. İkisi arasından titanium u öneriyorum, sağlam kart ya. İlkkez toplamama rağmen iyi dayandı bana [emoji16] kartımı seviyorum, ekran kartı da aldımmıydı herşey tastamam olacak.

Ben sorunu bios donwgrade yaparak çözdüm. 1.5 e geçtim yani. İkisi arasından titanium u öneriyorum, sağlam kart ya. İlkkez toplamama rağmen iyi dayandı bana [emoji16] kartımı seviyorum, ekran kartı da aldımmıydı herşey tastamam olacak.
Teşekkürler sorumu hemen cevapladığınız için. Bende o zaman MSI X370 XPOWER TITANIUM ailesine katılacağım. Şuan indirim var zaten yanında da MSI DS502 oyuncu kulaklığı hediyesi var.

Teşekkürler sorumu hemen cevapladığınız için. Bende o zaman MSI X370 XPOWER TITANIUM ailesine katılacağım. Şuan indirim var zaten yanında da MSI DS502 oyuncu kulaklığı hediyesi var.
Evet öyle bir hediyesi var, kulaklık efsane :) bass modunu aktif edince özellikle süper oluyor. Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullan. Umarım sende memnun kalırsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı