ASUS X507ma dizüstü bilgisayar ne kadar eder?

Makaleler
1
Yer
kocaeli, derince
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 işlemci , B450M PRO-VDH MAX anakart , xpg 16gb(2x8) ram.
SSD veya HDD modeli
240 GB ssd
Laptopun modeli ASUS X507ma.
Laptopu corona zamanında ders için aldık ağırlıklı olarak corona zamanında devamında çok kullanmadık. Dürüst olmam gerekirse laptopun ağzı olsa diğeceği çok şey var.

laptopun iyi tarafları;

İçinde normalde 500GB HDD takılı ama ben 240 GB'lık hızlı SSD taktım. Çok daha hızlı açılıyor. Üstelik hızlı açılması için ufak bir kod yazdım.

Yanında kaliteli USB Wi-Fi adaptör vereceğim sebebi aşağıda.

Alıcının isteğine göre Windows 10 veya Windows 11 kuracağım.

Eğer mantıklı bulursanız 4 GB olan RAM'i 8 GB yapacağım.

laptopun kötü tarafları;😅

Klavye üzerinde ki dokunmatik mouse bozuk(anakarta bağlanan kablosu hasar gördü yeni kablo ile düzelir.

Anakarta takılı Wi-Fi kartı çalışmıyor(Wi-Fi kartına bağlanan kablo hasarlı, kablo değişirse sorun çözülür. Ama USB adaptör vereceğim.

Üstünde biraz da çizik var.

fiyatı:
Sıfırı 3500 4000 TL arası.
İkinci el de benzer fiyat çok fark yok zaten ucuz sayılır laptop. RAM takviyesi, USB adaptör, ve 240GB hızlı SSD ile 2.5 bin falan düşünüyorum fikriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sadece kasa ismini yazmışsınız cihazın tam modelini yazmamışsınız, ne işlemci, ne panel ne de başka bir özellik bu kadar bilgi ile kimse size yardımcı olamaz.

Kardeşim sen iyi misin X507ma ASUS'un 507 serisi laptopunun tasarımının is midir tıpkı X515, X415 gibi ASUS'da 1 yıl boyunca promotörlük yaptım bana anlatma senin laptopunun hangi model olduğunu bilemeyiz X507MA-BR001t mi? X507MA-BR060t mi? X507MA-BR072t'mi daha detaylı araştırmadım ama şu an belki satışta olmayan başka bir model bile olabilir hem buradan tavsiye istiyorsun hem de git internete yaz diyorsun ya adamakıllı her şeyi yaz ya da git bana söylediğin gibi internete bak öyle fiyat biç buraya sorma o zaman.

Kardeşim sen iyi misin X507ma ASUS'un 507 serisi laptopunun tasarımının is midir tıpkı X515, X415 gibi ASUS'da 1 yıl boyunca promotörlük yaptım bana anlatma senin laptopunun hangi model olduğunu bilemeyiz X507MA-BR001t mi? X507MA-BR060t mi? X507MA-BR072t'mi daha detaylı araştırmadım ama şu an belki satışta olmayan başka bir model bile olabilir hem buradan tavsiye istiyorsun hem de git internete yaz diyorsun ya adamakıllı her şeyi yaz ya da git bana söylediğin gibi internete bak öyle fiyat biç buraya sorma o zaman.

Ayrıca vatan da veya Teknosa'da satılan X507ma - **** model numaralı laptopların özellikleri bile farklı olabiliyor bazen aynı özellik farklı model ismi bile olabiliyor X507ma senin laptopunun kasa yani dış tasarımının kodudur.

Geri
Yukarı