Asus X515JF laptop alınır mı?

Koalaya

Centipat
Makaleler
1
Bu bütçelerde laptop bakıyorum. Aşağıdaki laptop dikkatimi çekti sizce nasıl? 4 GB RAM olması benim için sorun değil. 256 GB SSD'de sorun değil. Oyun oynamayı düşünmüyorum. Modeli başlıkta yanlış yazmış olabilirim aşağıda linki var.

İyi üründür. Depolama sorun değilse;

Laptoplardan çok anlamam. Buna daha sonradan HDD eklemesi falan yapabiliyor muyum? Depolama sorun değil yazdım, öyle de ama 128 GB çok çok az. Bana kalan 90GB falan. Ders videosu indirsem, dizi indirsem çok yavaşlar.

Laptoplardan çok anlamam. Buna daha sonradan HDD eklemesi falan yapabiliyor muyum? Depolama sorun değil yazdım, öyle de ama 128 GB çok çok az. Bana kalan 90GB falan. Ders videosu indirsem, dizi indirsem çok yavaşlar.

Eğer boş port varsa ekleyebilirsiniz.

Bir tane daha slot var diye biliyorum, ama emin değilim. İsterseniz kendi içindeki SSD'yi çıkarıp, yerine daha yüksek boyutlusunu takabiliyorsunuz. Bundan eminim.

Bu bütçelerde laptop bakıyorum. Aşağıdaki laptop dikkatimi çekti sizce nasıl? 4 GB RAM olması benim için sorun değil. 256 GB SSD de sorun değil. Oyun oynamayı düşünmüyorum. Modeli başlıkta yanlış yazmış olabilirim aşağıda linki var.
ram i 8 gb olanı var onada bakabilirisiniz

Geri
Yukarı